אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אפל למשקיעים: המוצרים העתידיים שלנו "יטריפו אתכם"

מנכ"ל אפל למשקיעים: המוצרים העתידיים שלנו "יטריפו אתכם"

בפגישה השנתית עם משקיעים אמר טים קוק כי מעולם לא היה "אופטימי יותר" לגבי מצבה של החברה והכיוון שאליו היא הולכת. לדבריו, יש "מפת דרכים ארוכה ונהדרת" של מוצרים הקשורים לאפל ווטש ול-AirPods

02.03.2019, 15:57 | שירות כלכליסט
מנכ"ל אפל טים קוק טוען כי מעולם לא היה "אופטימי יותר" לגבי מצבה של החברה והכיוון שאליו היא הולכת. בשיחה עם משקיעים בפגישה השנתית של החברה, קוק הסביר כי יצרנית האייפון "זורעת את הזרעים" ומתכוונת "להמר" על מוצרים עתידיים ש"יטריפו אתכם".

קראו עוד בכלכליסט

קוק המשיך והדגיש כי החברה עדיין צפויה להכפיל את ההכנסות שלה משירותים ב-2020 מקרוב ל-25 מיליארד דולר ב-2016. לדבריו, יש "מפת דרכים ארוכה ונהדרת" של מוצרים הקשורים לאפל ווטש ול-AirPods. מדבריו עולה כי מאפיינים נוספים הקשורים לבריאות יתווספו לשעון החכם.

המשקיעים מחכים שאפל תשיק את הדבר הגדול הבא, זאת מכיוון שהביקוש למוצר הנמכר ביותר שלה – האייפון – בהאטה, דבר שגרם לכך שהחברה דיווחה על ירידה במכירות ברבעון הרביעי, לראשונה מאז 2001.

מנכ"ל אפל טים קוק, איור: אי פי איי מנכ"ל אפל טים קוק | איור: אי פי איי מנכ"ל אפל טים קוק, איור: אי פי איי

קוק ציין בעבר מספר פעמים כי מציאות רבודה היא הטכנולוגיה שלדעתו תהווה נקודת מפנה, ובאפל עובדים על משקפי AR. בינתיים החברה מתמקדת בצמיחת חטיבת השירותים שלה והעלאת המכירות של מכשירים אחרים כמו השעון החכם. קוק ציין גם כי אפל רכשה 18 חברות ב-2018 ומחפשת כל העת אחר רכישות נוספות.

קוק ענה גם על שאלות המשקיעים. במה שנראה כהתקפה על פייסבוק, העביר ביקורת על חברות הבונות פרופילי מידע של המשתמשים שלהן, והדגיש כי אפל מעודדת רגולציה נגד התנהלות מסוג זה.

בהמשך הפגישה השנתית, בעלי המניות דחו הצעה לחשוף את הדעות הפוליטיות של חברי הדירקטוריון. כמו כן, הדירקטוריון המורכב מקוק, סגן נשיא ארה"ב לשעבר אל גור ומנכ"ל דיסני בוב איגר, נבחר מחדש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
בעל עסק או מסעדה שרוצה להחזיק באפל קארד חייב מחשב מק ואייפון בקילר רעיון. ואפילו כמה לכל קורא
כמו רק בשביל מסעדות ועסקים אפל תפתח מק C מלשון Commerce או Cash עם מסך 15 אינץ׳ למטרה הזו או לחברות שצריך את הנדל״ן שעולה 1,400$ עם מסך ומקלדת וגם לחברות הייטק עם מעבד דור שמיני עם היי סירי בשוק עצום. למשל במקדונלדס׳ וסטארבאקס ווול מארט. ואפל תרוויח 30% מכל רכישה. בשוק של מאות מיליארדים בקילר פטנט של מחשב לשוק העסקי.
מנכ״ל אפל  |  05.05.19
לכל התגובות