אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיצומים במערך הטכנולוגי של רשות המסים: אין תקשורת במשרדי המס השונים

עיצומים במערך הטכנולוגי של רשות המסים: אין תקשורת במשרדי המס השונים

ועד העובדים של שע"מ טוען כי הנהלת הרשות לא עומדת בהתחייבויותיה, ביניהן לקלוט 15 עובדים חדשים, במסגרת פרויקט "חממה" שמעסיק כיום עובדים חיצוניים הכפופים לעובדי הרשות

03.03.2019, 12:14 | עמרי מילמן

עובדי מערך שע"ם (שירות עיבודים ממוכנים), האחראי על התקשורת והטכנולוגיה ברשות המסים, פתחו בסוף השבוע שעבר בעיצומים. כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

העיצומים משבשים את כל עבודת הרשות, מאחר ולא ניתן כל מענה לבעיות טכנולוגיות של עובדי הרשות או של המייצגים - עורכי הדין ורואי החשבון -  שעובדים מול גופי הרשות השונים. למעשה אין תקשורת במשרדי המס השונים.

 , צילום: טל שחר צילום: טל שחר  , צילום: טל שחר

ועד העובדים של שע"מ טוען כי הנהלת הרשות לא עומדת בהתחייבויותיה ביניהן לקלוט 15 עובדים חדשים, במסגרת פרויקט "חממה" שמעסיק כיום עובדים חיצוניים הכפופים לעובדי הרשות.

עוד דורשים בוועד כי המהלך לשינוי מבנה ארגוני שמקדמת ההנהלה כעת ייעשה באמצעות חברת ייעוץ חיצונית תוך היוועצות עם הוועד וכן שתעצר העסקת היועצים החיצוניים על חשבון עובדי שע"מ.

מרשות המסים נמסר: "הנהלות רשות המסים ושע"מ פועלות בשיתוף פעולה ושקיפות מול הוועד והעובדים. שע"מ ועובדיו מצויים בפתחו של תהליך בחינה ושינוי אסטרטגי שיעשה בשיתוף עם העובדים המהווים נכס חשוב של הארגון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כשאין יכולות יוצאים בכותרות
ערן יעקב המנהל הבדחן של רשות המסים בעוד כותרת עיתון כשאין יכולת יוצאים בכותרות חרפת רשות המסים בראשות חובבן חסר כישורים בסיסייםבזבז 40 מליון שקל כספי מדינה על חברת הייעוץ ״מקינזי״,בתכנית ״ליעול" העובדים, הפרויקט נכשל תוקם ועדת חקירה עצות גרועות היו לערן יעקב מנהל רשות המסים לאורך כל התקופה לא בכדי קיים נתק מוחלט בינו לבין השר הממונה עליו שר האוצר כחלון , זה הבין זאת מאוחר מידי לאחר שהכשילו מספר פעמים. עכשיו שהמשטרה תבדוק את הפירמות שעבדו מולו בעסקאות ענק אייפקס , קוקה קולה, טבע, כיל ל
Hojkins  |  15.03.19
7.
מנהל רשות המסים הוא בדיחה רעה
ערן יעקב המנהל הבדחן של רשות המסים הוא ליצן רפואי עצות גרועות היו לערן יעקב מנהל רשות המסים לאורך כל התקופה לא בכדי קיים נתק מוחלט בינו לבין השר הממונה עליו שר האוצר כחלון שהוא בדיחה בפני עצמה, זה הבין זאת מאוחר מידי לאחר שהכשילו מספר פעמים. ערן יעקב ריסק עד עפר את רשות המסים ללא יוזמה ללא מעוף ללא דרך לקחו פקיד חלש ועלוב ושמו אותו בחוסר אחריות על אחת המערכות החשובות במדינה הכישלון הקולוסאלי הנקרא ערן יעקב עולה כל שנה מאות מליוני שקלים לאזרחי המדינה
האחים בונאפרטה  |  08.03.19
לכל התגובות