אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
להפועל ת"א יש חודשיים לשלם 3 מיליון שקל לאבדג'י צילום: צילומים: צביקה טישלר, עוז מועלם

להפועל ת"א יש חודשיים לשלם 3 מיליון שקל לאבדג'י

תסריט הבלהות של האחים ניסנוב התגשם: פיפ"א שלחה מכתב רשמי לאדומים לפיו היא חייבת בתוך 60 יום לשלם את הסכום האדיר. חוב נוסף של 2.5 מיליון שקל עתיד להגיע בעניינו של גבריאל דוס סנטוס. במועדון אישרו את הפרטים

03.03.2019, 20:23 | נדב צנציפר

הפועל תל אביב בבעיה קשה שעשויה להקשות על תפקודה: פיפ"א שלחה מכתב רשמי למועדון לפיו היא צריכה לשלם בתוך 60 יום חוב של כשלושה מיליון שקלים לברזילאי אבדג'י.

קראו עוד בכלכליסט

על המועדון שורר צל כבד של חובות ענק לשחקנים שהגיעו לטיפולה של פיפ"א מספר פעמים בעבר. עד כה הקפידו בפיפ"א שלא לשלוח דרישות חוב מיידיות, אלא שעתה הגיע המכתב הראשון עם חוב ענק, שספק אם הבעלים המכהנים יסכימו לשלם.

מימין: איציק ושרון ניסנוב, צילום: צילומים: צביקה טישלר, עוז מועלם מימין: איציק ושרון ניסנוב | צילום: צילומים: צביקה טישלר, עוז מועלם מימין: איציק ושרון ניסנוב, צילום: צילומים: צביקה טישלר, עוז מועלם

ההערכות הן שגם חוב נוסף של 2.5 מיליון שקלים עתיד להגיע בעניינו של גבריאל דוס סנטוס, מה שיעיב עוד יותר על אחזקה תחת הבעלים הנוכחי.

במקרה שהקבוצה אכן לא תשלם את החובות, בפיפ"א צפויים להורות על סנקציות נגדה כמו הורדת נקודות או אפילו הורדת ליגה. במקביל מתנהלים מגעים מול ההתאחדות שמתווכת בעניין. בהפועל תל אביב אישרו את הפרטים ויטענו שהמועדון תחת פירוק בית משפט אזרחי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות