אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האדריכל אודי כרמלי נבחר לתפקיד מהנדס העיר תל אביב-יפו צילום: אוראל כהן

האדריכל אודי כרמלי נבחר לתפקיד מהנדס העיר תל אביב-יפו

כרמלי שימש עד כה כסגן מהנדס העיר והוא יחליף את עודד גבולי שמסיים תקופה של כ-7 שנים; כרמלי הוא המהנדס הראשון שמקבל לידיו תוכנית מתאר שתוכל לשמש אותו בהמשך התכנון והבנייה של ת"א

04.03.2019, 09:27 | דותן לוי

ועדת המינויים הבכירים לבחירת מהנדס העיר תל אביב-יפו החליטה לבחור באדריכל אודי כרמלי כמהנדס העיר. כרמלי יחליף בתפקידו את עודד גבולי אשר שימש בתפקיד מאז 2012.

כרמלי (45) בעל תואר ראשון באדריכלות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בתכנון ערים מהטכניון. כרמלי עוסק במקצוע כ-20 שנה במגוון תפקידים ציבוריים וכן במגזר הפרטי. בעשור האחרון שימש כרמלי במספר תפקידי ניהול במינהל הנדסה בעיריית תל אביב-יפו, ובשלוש השנים האחרונות שימש סגן מהנדס העיר, ראש אגף רישוי ופיקוח על הבנייה בתל אביב-יפו. 

בניין עיריית תל אביב , צילום: אוראל כהן בניין עיריית תל אביב | צילום: אוראל כהן בניין עיריית תל אביב , צילום: אוראל כהן

כרמלי הוא מהנדס העיר הראשון שיתחיל מיומו הראשון בעבודה לעבוד בהתאם לתוכנית המתאר (תא/5000) שנכנסה לתוקף במהלך 2016. הוא צפוי להיות אחראי על

המשך פיתוח העיר ולתת מענה לפיתוח של מזרח ודרום העיר, שילוב הרכבת הקלה, הקמת רובע מגורים על שטח שדה דב והגוש הגדול ועוד.

כרמלי: "זוהי זכות גדולה לשרת במגזר הציבורי בכלל ובפרט בעירי האהובה תל אביב-יפו״.

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי הודה למהנדס העיר היוצא עודד גבולי ואיחל הצלחה לכרמלי: "תפקיד מהנדס העיר הוא  אחד התפקידים החשובים והמשפיעים על עתיד העיר. אני מאמין שכרמלי הוא האיש המתאים ביותר בעת הזאת להתמודד עם האתגרים החשובים בתחום זה בשנים הבאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות