אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלף לרשת: הוואן פלוס 7, שיקבל עיצוב שונה לחלוטין משל קודמיו צילום: OnLeaks/Pricebaba

דלף לרשת: הוואן פלוס 7, שיקבל עיצוב שונה לחלוטין משל קודמיו

לסמארטפון תצורה בעלת מצלמת סלפי נשלפת, כמו של טלפון ה-Nex S מבית Vivo - שכמו וואן פלוס, שייכת אף היא לקבוצת BBK. העיצוב הזה נראה עתידני, אך לא חף ממגרעות; למשל, הוא מייקר את הייצור ולא מאפשר אטימות בפני מים ואבק

04.03.2019, 15:45 | רפאל קאהאן

מכשיר הוואן פלוס 7, טלפון הדגל הבא של היצרנית הסינית, יכלול עיצוב שונה משמעותית משל הדגמים הקודמים - כך מלמדת תמונה שלו שהדליף OnLeaks - חשבון טוויטר שידוע באמינותו בנושא.

קראו עוד בכלכליסט

הטלפון יצויד במצלמה נשלפת בדומה לזו של ה-Nex S מבית Vivo - מה שעולה בקנה אחד עם החיבור של וואן פלוס לקבוצת BBK, בעלת שתי החברות.

תמונת הוואן פלוס 7 שדלפה, צילום: OnLeaks/Pricebaba תמונת הוואן פלוס 7 שדלפה | צילום: OnLeaks/Pricebaba תמונת הוואן פלוס 7 שדלפה, צילום: OnLeaks/Pricebaba

המצלמה הנשלפת הוצגה ב-2018 כחלק ממהלך של BBK להציע אלטרנטיבה לעיצוב המגרעת של האייפון שהפך לסטנדרט בתעשיית המובייל. בזמנו, הציגה BBK שתי גרסאות: הראשונה משתמשת במצלמה נשלפת מתוך גוף המכשיר ושנייה שמבוססת על מבנה סליידר שחושף את המצלמה - עיצוב שהוצג במכשיר ה-Find X של Oppo. בעבר הוערך שהוואן פלוס 7 יהיה גם הוא מכשיר סליידרי, אך הדיווח של OnLeaks מגיע ממקור חזק, שדייק בעבר והדליף תמונות רשמיות רבות שהתגלו כאותנטיות.

רוב המכשירים של Oppo או Vivo לא זכו לקבל את המנגנונים האמורים, משום שהם מייקרים את ייצור הדגמים ולא מאפשרים איטום מוחלט מפני נוזלים ואבק. מדובר בשינוי עיצוב משמעותי מאוד עבור וואן פלוס, שגם צפוי לייקר את הטלפון ואף לפגוע בתדמית המותג, של מכשיר במחיר ביניים שמתחרה בהצלחה במכשירי עילית יקרים.

המכשיר החדש יצויד במעבד ה-855 החזק של קוואלקום, ועדיין לא ידוע האם יושק גם בגרסת 5G בסדרת הדגם הנוכחית. לפי הערכות בשוק הסיני, לא תשיק וואן פלוס טלפון 5G בטרם ירדו מחירי הרכיבים, כנראה שלא לפני השנה הבאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות