אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חברת Cardo Systems מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

מיתוג מעסיק

מנכ"ל חברת Cardo Systems מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, חברות מוכנות לשלם והרבה. ראיון 69 מתוך 100 בסדרה; והפעם, אבי גלזרמן, מנכ"ל חברת Cardo Systems!

10.04.2019, 13:50 | בשיתוף מערכת הייטקיסט

1. אבי, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

חברת קארדו נמנית עם קבוצה קטנה ואיכותית של חברות ישראליות כמובילת שוק גלובאלי בתחום ה-Consumer Electronics. קארדו היא חברה פורצת דרך האחראית להמצאת קטגוריית מוצר חדשה, הלוא היא קטגוריית "מערכות שמע אל-חוטיות לקסדות" (Wireless communication systems for helmets) המזוהה יותר מכל עם קסדות לרוכבי אופנוע. חיי המוצר המולטידיסציפלינארי של קארדו נעים על פני ספקטרום רחב מאוד של עשייה – משלב הרעיון, לשלב המחקר, התכנון, הייצור, השיווק המכירה ועד לשלב התמיכה והשירות לאחר מכירה. לחברה מפיצים ביותר מ – 80 מדינות.

"חדשנות שימושית" (Purposeful Innovation) הינה הבסיס הערכי של החברה מאז הקמתה בשנת 2003. אנו מעודדים חדשנות ויצירתיות, ועל כן, כל מוצרי החברה הם פרי יציר מחשבתם וכפיהם של עובדי קארדו.

בדומה למוצרים שלנו, גם החברה היא מולטידיסציפלינארית במהותה ובנויה כפסיפס מרהיב של אנשים הבאים מרקע תעסוקתי, גיאוגרפי ותרבותי שונה אך מתחברים ומתממשקים היטב ויוצרים יחדיו יצירות מורכבות וחדשניות גם יחד. קארדו הוא ארגון שטוח, וכדי להמחיש ולשמר זאת היטב, לפני מספר חודשים עברה החברה ממשרדים בהם היה אגף הנהלה נפרד, למשרדים בהם הסמנכ״לים יושבים יחד עם העובדים ב-open space ומאפשרים אינטראקציות, שיח מיידי ופידבקים כדבר שבשגרה.

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

ההון האנושי של קארדו הוא שהפך אותה למה שהיא היום. האווירה, הוויב והאנרגיות בקארדו חיוביות ונותנות תחושה אמיתית של בית ומשפחתיות. כל עובד שהגיע אלינו לריאיון עבודה אמר בפתח דבריו שהאווירה החיובית של החברה מורגשת כבר בדלת הכניסה ולא בגלל העיצוב של המשרדים. הפנים של העובדים והטון מלמדים יותר מכל על האווירה הביתית והמשפחתית בקארדו. ניתן לומר שכל עובד יוכל להרגיש אצלנו בבית. יש לנו עובדים צעירים מאוד ועובדים שעברו את גיל הפרישה ועדיין מועסקים בקארדו, יש לנו עובדים מוכרים מאוד מהאקדמיה ועובדים שמילאו תפקידי מפתח בחברות הגדולות במשק, הופיעו ב-TED וכיכבו בכתבות ב-CNN ובניו-יורק טיימס, יש לנו סניף בארה"ב ונציגות באיטליה, בהולנד, בסין ובהונג קונג, ומפיצים בלמעלה משמונים מדינות ברחבי הגלובוס, והאינטראקציה עם כולם היא יומיומית ורציפה. האקוסיסטמם האנושי, כמו הטכנולוגי, השיווקי והתפעולי של קארדו מורכב מצוות מקצועי ומגוון, חדור מוטיבציה, חדשנות, ראייה גלובאלית וחזון המושתת על ערכיה של קארדו.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

תהליך הקליטה ופיתוח העובדים בארגון עבר שינויים מהותיים במהלך השנה האחרונה. מיד עם קליטת העובדים, זוכים העובדים ליום אוריינטציה אשר במסגרתו הם לומדים אודות מבנה הארגון, המוצרים, התהליכים והפעילות המקומית והגלובאלית של החברה. גם עובדים שמגוייסים בחו"ל מגיעים לשבוע אוריינטציה שנערך במשרדינו ברעננה. במסגרת יום או שבוע האוריינטציה פוגשים העובדים החדשים את כל שדרת הניהול, עובדי המפתח והממשקים איתם יעבדו, שגם הם מציגים את התהליכים ותחומי האחריות בהתאם.

אנו קשובים לקולם של העובדים ומייחסים חשיבות גבוהה למה שנאמר על ידם. אחת לשנה אנו עורכים סקר שביעות רצון עובדים אנונימי ותהליך הערכה שבמסגרתו עולים כל הנושאים שמאפשרים לנו כארגון לראות מקרוב ובבירור מה חשוב לעובדים, מה מפריע להם ומערבים אותם כחלק פעיל ואינטגרלי במציאת הפתרונות והיוזמות לשיפור הנושאים הטעונים שיפור. אנו מאפשרים גמישות בשעות העבודה ומקפידים לשפר באופן מתמיד את סביבת העבודה. אנו מקפידים על work-life balance ועל "מדיניות שילוב עבודה משפחה".

אנו מתגמלים עבור ביצועים טובים ומתגמלים היטב עבור מצוינות ו-outstanding performance. אנו משקיעים בתהליך הפיתוח המקצועי והאישי של העובדים שלנו החל מיומם הראשון בחברה. לכל עובד נבנית תכנית הדרכה ופיתוח אישית בהתאם לתפקיד ובהתאם למסלול קידומו בשיתוף עם העובד. בנוסף, אנו מאפשרים לימודי העשרה והשתתפות בכנסים, סדנאות וקורסים. עובדים מצטיינים זוכים גם ללימודים אקדמאים על חשבון החברה.

ד"ר אבי גלזרמן מנכ"ל קבוצת קארדו סיסטמס ד"ר אבי גלזרמן מנכ"ל קבוצת קארדו סיסטמס ד"ר אבי גלזרמן מנכ"ל קבוצת קארדו סיסטמס

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

מדי שנה מוצגת לעובדים Welfare & Social Activities Plan, התכנית נתונה לשינויים ושיפורים על-ידי קבוצת מיקוד לענייני רווחה ופעילויות חברתיות המורכבת מנציג/ה מכל מחלקה בחברה. בתכנית נכללים טיולים/נופש וערב חברה מושקע לעובדים ובני הזוג עם קונספט משתנה משנה לשנה, ימי גיבוש מחלקתיים, happy hours, noon movie (כל החברה יוצאת להקרנת סרט פרטית באולם ה-VIP), התכנסות מיוחדת מלווה במתנות ובפעילויות לקראת כל אחד מהחגים, תחרות בישול ואפייה נושאת פרסים בחג השבועות (Cardo Chef), מתנות וברכות חמות נשלחות לחדר היולדות להולדת בן או בת, הורים טריים זוכים לחופשים, גמישות והתחשבות יתרה. ימי ההולדת של כלל העובדים מצויינים בפורטל של החברה, וב-happy hours עמדת העובד החוגג יום הולדת מקושטת לכבודו עם ברכות, בלונים מתוקים ועוד והוא כמובן מקבל מתנה מהחברה. אנו חוגגים את יום המשפחה ויום האישה ומנהיגים יום עבודה קצר. לבקשת העובדים אנו מנהיגים הדממות בתקופת החגים ומעניקים ימי חופש על חשבון החברה. עובדים שנשותיהם מתקשות עקב נסיעתם לחו"ל זוכים לסיוע שמרטפות על חשבון החברה. אנו מקיימים הרצאות אורח בעניינים אקטואליים, אחת לחודש עובדי החברה מרצים בקצרה אודות נושא חדשני או חווייתי, ועוד פעילויות שהיריעה קצרה מלפרט אותן.

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

שעובדי החברה ימשיכו להגיע מדי יום עם חיוך לחברה. הדרך בה אנו משתדלים לממש זאת, היא באמצעות גירויים מקצועיים ומתן הזדמנויות רבות ככל שניתן לגרום להעצמת העובד מבחינה מקצועית. אנו מאמינים שעניין ואתגר מקצועי קבוע הינו אחד הגורמים המשפיעים ביותר על המוטיבציה ועל הלויאליות של העובד ובכך גם על תחושתו בקשר לחברה.

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

קארדו פועלת בסביבה גלובאלית ודינאמית ולכן שום יום עבודה לא דומה לקודמו. אנו מאותגרים מדי יום ביומו ומתמודדים ביצירתיות ובכוחות משותפים עם האתגרים. בין לבין, יש לקארדו קפיטריה עשירה ומגוונת בה מתכנסים לטקס עצות ולסער מוחות כמו במטבח בבית, נהנים מכיבודים ומטעמים שמכינה אם הבית או מביאים העובדים, יוצאים לארוחות צהריים משותפות או סועדים בקפיטריה, קופצים מסטנדינג לישיבה, לוידיאו-קון או עולים על מטוס תוך שעות ספורות, אף פעם לא משעמם!

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

עובדיה, כמנהליה של קארדו, הינם אנשים איכותיים, הן מבחינה אנושית והן מבחינה מקצועית. כתוצאה מכך, עובדי החברה בדרך כלל מסבירי פנים ומנהלים קשרי חברות גם מחוץ למקום העבודה. הארגון שטוח, הדלתות פתוחות, הנכונות לסייע ולהדריך תמיד קיימת. כל שדרת הניהול של החברה, ההנהלה הבכירה ומנהלי הליבה, הם מנהלים איכותיים שמביאים איתם ניסיון ניהולי ומקצועי וארגזי כלים עשירים המאפשרים לקארדו להוביל את שוק המוצר טכנולוגית וגיאוגרפית. יחד עם זאת, הן ה"אגו" והן המעמד הרשמי בהיררכיה נשארים מידי בוקר מחוץ לדלת המשרד ולאחריה מתחילה עשייה ושיתוף פעולה ממוקד מטרה.

אנו מחפשים אנשים שיחד עם האנושיות, הניסיון, המקצועיות והחדשנות הגבוהה, יביאו עמם גם נכונות לשתף פעולה עם עמיתים, וגם לחשוף חולשות וללמוד מטעויות. כל מי שמוצא את עצמו בכתבה מוזמן ליצור אתנו קשר!

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות