אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהלת אופרציות ו-HR בחברת Viz.ai מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה צילום: יח"צ

מיתוג מעסיק

מנהלת אופרציות ו-HR בחברת Viz.ai מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, חברות מוכנות לשלם והרבה. ראיון 79 מתוך 100 בסדרה; והפעם, עדי לוי, מנהלת אופרציות ו-HR בחברת Viz.ai!

30.05.2019, 14:57 | בשיתוף מערכת הייטקיסט

1. עדי, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

Viz.ai היא חברה שממוקדת בחיבור הרופאים הנכונים לחולים הנכונים כדי שיוכלו לקבל טיפול מתאים בזמן. שבץ מוחי הוא מצב רפואי קשה מאוד לחולה, למשפחתו ולמערכת הבריאות. Viz.ai משתמשת בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך לשיפור תהליך האבחנה והטיפול בחולים.

אנחנו חברה שמונעת על ידי משימה, המוטיבציה שלנו נגזרת משימוש בטכנולוגיה פורצת דרך לצורך שיפור חייהם של אנשים. אנחנו עובדים בקצב מהיר אבל דואגים לעצור ולחגוג את הצלחותינו כקבוצה. אנחנו מקדשים ערכים של עבודת צוות ושיתוף פעולה.

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

העובדים והעובדות שלנו חשים תחושת שליחות ומשמעות רבה כשהם רואים ומבינים את ההשלכות של השימוש במוצרים שהם בעצמם מפתחים. העובדים והעובדות שלנו, וגם אלו שאנחנו מחפשים ומגייסים, אוהבים אתגרים, מאוד אוהבים לפתור בעיות ונהנים מבניית מוצרים שמשנים לטובה חיים של אנשים רבים בעולם.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

פיתוח הקריירה של העובדים והעובדות שלנו הוא נושא שמאוד חשוב לנו. כארגון בצמיחה אנחנו רוצים לעזור לעובדים שלנו לצמוח בעצמם. אנחנו מוודאים שהדרכות וקואצ'ינג זמינים לעובדים שלנו וקיימים בארגון כחלק מחווייתם כעובדים בארגון. אנחנו שומרים על ערוצי תקשורת פתוחים ונוחים ומעודדים את כל העובדים שלנו לבקש עזרה, הכוונה והדרכה בכל נושא שהם מעוניינים להתפתח בו.

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

בניית צוות, הווי ותרבות הם חלקים מאוד חשובים בחברה שלנו ואנחנו דואגים כל הזמן לפלטפורמות עבור העובדים והעובדות להכיר אחד/ת את השני/ה, אם בארוחות משותפות, הרמות כוסית, אירועים או חגיגות שונות. בנוסף לאירועים השוטפים, לפחות אחת לחודש אנחנו יוצאים יחד לפעילות מרוכזת להשתחרר ולבלות יחד. אנחנו יוצאים יחד לפאבים, החלקה על הקרח, ימי כיף, ערבי משחקי קופסא וכל מה שאפשר לחשוב עליו. בקרוב עם בוא הקיץ מתוכננים להתווסף שיעורי יוגה והפתעות נוספות שינצלו את הסביבה המקסימה שמחוץ לדלת המשרד שלנו.

עובדי חברת viz , צילום: יח"צ עובדי חברת viz | צילום: יח"צ עובדי חברת viz , צילום: יח"צ

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

בפשטות – שימשיך ויהיה להם ולהן טוב. שיתפתחו, ילמדו, וירגישו תחושת הגשמה עצמית ומקצועית. וכמובן שיהיו בריאים.

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

הימים שלנו מגוונים ומאוד משתנים בהתאם לתפקיד ולתעדוף המשימות שהעובדים והעובדות מעורבים בהן. בין אם פיתוח של כלים חדשים לרופאים לצורך טיפול טוב יותר בחולים, פגישות עם לקוחות כדי לאסוף אינפורמציה על מוצרים או עבודה משותפת עם חברי צוות לפתרון בעיות קיימות. יש צרכים שונים ומגוונים בכל רגע נתון ולכן אנחנו מתאימים מאוד לאנשים שאוהבים סביבה דינמית וקוראים להם להצטרף אלינו למשימה החשובה שהצבנו בפנינו.

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

העובדים והעובדות שלנו מאופיינים בתחושת שליחות חזקה, רצון אמיתי ועמוק לעשות שינוי משמעותי בעולם ובחייהם של בני אדם. הם לא מפחדים מאתגרים ואוהבים לרוץ קדימה, ביחד, ולבנות פתרונות לבעיות. אנחנו מחפשים א.נשים שמתחברים ומתחברות למטרות שלנו ורוצים להצטרף לחברה צעירה ודינאמית ולהשפיע על אופי הצמיחה שלה לטובה.

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות