אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש העיר ישבית את אילת במחאה על סגירת שדה דב

ראש העיר ישבית את אילת במחאה על סגירת שדה דב

מאיר יצחק הלוי מאחד כוחות עם ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי, במאבק המתחמם נגד סגירת שדה התעופה. השניים מתכוונים לכנס בחמישי הקרוב מסיבת עיתונאים משותפת שבה יודיע יצחק הלוי על השבתת העיר אילת ביום שלישי הבא ה-12.3.19. לטענתם זוהי רק ההתחלה

05.03.2019, 16:35 | בילי פרנקל
ראשי הערים אילת ותל אביב-יפו, מאיר יצחק הלוי ורון חולדאי, מעלים הילוך במאבק נגד סגירתו הצפויה של שדה דב ביולי הקרוב. ביום חמישי הקרוב בכוונתם לכנס במתחם השדה מסיבת עיתונאים משותפת בקריאה לראש הממשלה נתניהו לעצור את ההחלטה לסגור את שדה דב.  

קראו עוד בכלכליסט

במסיבת העיתונאים יודיע ראש עיריית אילת על השבתת העיר ביום שלישי הבא, 12.3.19 ועל צעדי מחאה חריפים תחת הכותרת ״נתניהו והליכוד מתנתקים מאילת״.

במהלך מסיבת העיתונאים, אליה יצטרפו חברי הכנסת בצלאל סמוטריץ', מיקי לוי, איתן ברושי ודוד ביטן, מתכוונים ראשי הערים לחזור על הטענות והאזהרות מפני ניתוק צינור החמצן והפקרת תושבי אילת וכלכלתה לטובת אינטרסים אחרים.

שדה דב תל אביב
שדה דב תל אביב צילום: עמית שעל

עוד מתוכנן להציג במסגרתה את התוכנית החלופית שגיבש חולדאי למתחם, שנועדה להפחית את הבנייה המתוכננת במתחם מ-16 אלף דירות ל-8,000 והותרת מסלול וטרמינל בתל אביב.

המהלך מגיע לאחר סאגת חילופי מכתבים בין רשות המקרקעין והרשות להגנת הצרכן לבין חברת ארקיע, המסרבת להפסיק פעילותה בשדה דב. לטענת רמ"י, המצטרפת לעמדתו של היועץ המשפטי של רשות התעופה נתב"ג מוכן לקלוט את הפעילות משדה דב וכן שנעשה שימוש ציני בתושבי העיר אילת, לעומת זאת ארקיע טוענת כי אין בסמכותו של של מנכ"ל השדה לכתוב מכתב המורה על פינוי.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות