אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

מושבים דקיקים למטוסים, כלי רכב חינוכי להרכבה עצמית וספר איורים עם נקניקיות עתידניות

07.03.2019, 08:16 | אחי רז
חישוב: מזל קשת

לימודי חשבון יכולים להיות מאיימים הרבה פחות עם קצת מחשבה עיצובית. מעניין מה היה קורה אם החשבונייה של ילדותנו היתה נראית כמו זאת, סטייל קשת בענן. 75 דולר. 

מיחזור: קולי

רגע לפני שפסולת הפלסטיק תכריע את כדור הארץ, אפשר למחזר אותה כרמקול אלחוטי, למשל. סטודיו Gomi מברייטון פיתח אבטיפוס שעוד לא מוצע למכירה, אבל הלוק המחוצף שלו בהחלט עושה חשק לחכות.

עיצוב: תנועת המושבים

בניסיון לצופף עוד ועוד את המטוסים, כדי להטיס יותר ולהוריד את מחירי הכרטיסים, חברת Airbus בוחנת קונספט חדש: מושבי Move דקיקים בהרבה מהמושבים כיום, מזכירים קצת כאלה של אוטובוס, אבל כוללים מערכת בידור ועבודה אישית משוכללת במיוחד. 

גלגול: רובר העיר

חברת Sphero האמריקאית פועלת בתפר שבו מוצרים טכנולוגיים פיזיים פוגשים רעיונות חינוכיים. המוצר החדש שלהם, RVR, הוא כלי רכב קטן להרכבה עצמית, שאפשר לתכנת כך שיבצע מגוון טריקים ותעלולים. החברה מבטיחה שכל מי שירצה יוכל לפתח למכונית הרחבות שונות ומשונות. 199 דולר.

ניבוי: עתיד מנוקנק

האם הנקניקיות המושמצות עשויות להיות התשובה העתידית לביקוש הגובר לבשר? שף מולקולרי, קצב ומעצבת מנסים להשיב על השאלה בספר עתיר איורים מגניבים, "נקניקיית העתיד", שבוחן רכיבים שונים — מאגוזים וקטניות עד חרקים — שמהם אפשר לייצר את המאכל הפופולרי. 28 יורו.

ניוד: מי מאחור?

כלי רכב חשמליים מבליטים בדרך כלל ערכים סביבתיים וחסכוניים, אבל האנשים שמאחורי Arcimoto מעדיפים לנופף בדגל הכיף. המכונית הקטנטנה והחמודה שלהם מכילה נהג ונוסע ומגיעה למהירות מקסימלית של 120 קמ"ש. הטווח המרבי הוא 160 ק"מ. הזמנה מוקדמת, עדיין ללא מחיר.

חילוט: תחת שליטה

מי שאוהב לחלוט קצת מוגבל ביכולותו לשלוט, כי הקומקומים הקיימים מחייבים למדי. עכשיו האינפיוזר הצף של Lippa מאפשר לכל אחד לחלוט לעצמו משקה על פי העדפותיו, ואז לשלוף אותו החוצה ולהניח הפוך על השולחן. 15 יורו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות