אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איגואזיו גייסה 5-10 מיליון דולר מסמסונג צילום: ינאי יחיאל

איגואזיו גייסה 5-10 מיליון דולר מסמסונג

החברה פיתחה פלטפורמה לניהול של סוגי דאטה שונים בצורה מאוחדת ומאובטחת, ובכך מאיצה ביצועי עיבוד נתונים ביישומי אינטרנט הדברים ושירותי ענן. עד כה, גייסה החברה הישראלית 48 מיליון דולר

06.03.2019, 16:10 | מאיר אורבך

סמסונג משקיעה באיגואזיו, שמפתחת טכנולוגיה לניהול ואחסון נתונים בענן כחלק מסבב גיוס משמעותי שמבצעת החברה הישראלית. סכום ההשקעה הראשוני של התאגיד הקוריאני לא פורסם, אך על פי הערכה עומד על בין חמישה לעשרה מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

ההשקעה התבצעה באמצעות זרוע המחשוב של סמסונג Samsung SDS, והטכנולוגיה של איגואזיו תשולב במוצרי המשקיעה.

מייסדי החברה, אסף סומך, ירון חביב וירון שגב  , צילום: ינאי יחיאל מייסדי החברה, אסף סומך, ירון חביב וירון שגב | צילום: ינאי יחיאל מייסדי החברה, אסף סומך, ירון חביב וירון שגב  , צילום: ינאי יחיאל

החברה הוקמה ב-2014 וגייסה עד כה 48 מיליון דולר; מייסדיה הם אסף סומך, ירון חביב וירון שגב - על ידי שלושה יזמים ותיקים שכיהנו בתפקידי ניהול בכירים ב-XtremIO (שנרכשה בידי EMC), ב-XIV (שנרכשה בידי IBM), במלאנוקס וברדוויז'ן (Avaya).

איגואזיו מאפשרת ניהול של סוגי דאטה שונים בצורה מאוחדת ומאובטחת, ובכך מאיצה ביצועים של עיבוד נתונים אנליטי בזמן אמת בביג דאטה, אינטרנט הדברים ויישומי ענן. הפתרון שלה משתלב במגוון סביבות מחשוב ארגוניות ומשלימה את שירותיהם של ספקי ענן גדולים.

החברה גייסה 33 מיליון דולר ב-2017 כאשר את הגיוס הובילה פיטנגו והשתתפו בו קרן הון הסיכון של וריזון, קרן ההשקעות של בוש, קרנות הון הסיכון הישראליות מאגמה, JVP ו וקרן ההשקעות של Dell.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות