אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווטסאפ החלה לחסום משתמשי אפליקציות לא רשמיות צילום: בלומברג

ווטסאפ החלה לחסום משתמשי אפליקציות לא רשמיות

ישנן מאות אפליקציות שמאפשרות להשתמש בשירות הצ'ט דרך ממשקים שונים ותוך עקיפת מגבלות שהטילה החברה על הגולשים; עתה החלה לשלוח להם אזהרות ולחסום את היישומים - ומומלץ לציית להן כדי שלא לאבד את היסטוריית השיחות

11.03.2019, 11:21 | רפאל קאהאן

ווטסאפ החלה לחסום משתמשי אפליקציות לא רשמיות של השירות, כך על פי דיווח של אתר BGR אתמול (א'). משתמשי אפליקציות צד שלישי דיווחו על הודעות שלשונן "מספר הטלפון שלך נחסם משימוש בווטסאפ, צור קשר עם התמיכה הטכנית לסיוע". 

קראו עוד בכלכליסט

השימוש באפליקציות לא רשמיות של שירות הצ'ט אינו נדיר; ישנן עשרות ומאות אפליקציות כאלה, שמאפשרות שימוש בווטסאפ בממשק קצת שונה, ותוך עקיפת מנגנונים שבשליטת פייסבוק. חלקן אף זמינות בצורה רשמית בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל.

ווטסאפ עושה סדר , צילום: שאטרסטוק ווטסאפ עושה סדר | צילום: שאטרסטוק ווטסאפ עושה סדר , צילום: שאטרסטוק

ואולם, האפליקציות גם עוקפות מגבלות שהוטלו על משתמשי הגרסה הרשמית, ביניהן הפצת מסרים למספר גדול של נמענים בבת אחת, או חוסמות כלים של פייסבוק שמחפשים מפיצי פייק ניוז. 

מי שנחסם מהשימוש בשירות צריך למחוק את האפליקציה הלא-רשמית, ולהתקין את הרשמית במקומה. עם זאת, לפעמים מדובר בחסימה שאינה קשורה לאפליקציה עצמה אלא לחשד לשימוש בווטסאפ בניגוד לתנאים.

בכל מקרה, יש לפנות לווטסאפ במסגרת שירות התמיכה באפליקציה, כדי שלא לאבד גישה להיסטוריית השיחות והצ'ט. אנו ממליצים להשתמש ביישום הרשמי ולהימנע מאפליקציות לא רשמיות, שבמקרים רבים גם חשופות לאיומי אבטחה בשל מדיניות עדכונים פחות קפדנית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות