אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תור גיימינג מונתה למפיצה אזורית של מוצרי נינטנדו בישראל

תור גיימינג מונתה למפיצה אזורית של מוצרי נינטנדו בישראל

החברה שהוקמה על ידי ערן תור, המנכ''ל הראשון של איידיגיטל, זכתה במכרז של נינטנדו אירופה. רון קלדס, מי שניהל את חטיבת האקסבוקס של מיקרוסופט ישראל מונה למנכ"ל החברה

12.03.2019, 16:39 | רפאל קאהאן

תור גיימינג ונינטנדו הודיעו היום (ג') על חתימת הסכם להפצת חומרה ותוכנה עבור קונסולת ה-Switch הביתית וקונסולת 3DS הניידת בישראל. תור גיימינג הוקמה בידי ערן תור, שהיה המנכ"ל הראשון של איידיגיטל. מנכ"ל החברה החדשה הוא רון קלדס, לשעבר מנהל קטגוריית אקסבוקס במיקרוסופט ישראל.

קראו עוד בכלכליסט

המוצרים הראשונים שהחברה תייבא ותפיץ הם קונסולת הסוויץ' שהושקה לפני שנתיים וזכתה להצלחה רבה והקונסולה הניידת 3DS שגרסתה האחרונה הושקה ב-2017. מהחברה לא נמסרו מה יהיו המחירים של הקונסולות. יש לציין שגם הסוויץ' וגם ה-3DS זמינות לרכישה בישראל מזה תקופה ארוכה בזכות יבואנים עצמאיים.

ערן תור ערן תור ערן תור

עם זאת כדי לבדל את עצמם, תור גיימינג הסבירו בהודעתם שהחברה מקבלת תמיכה והכשרה ישירות מנינטנדו אירופה. כמו כן היא תחזיק במעבדות שירות ומלאי חלקים עבור רוכשי הקונסולות. החברה גם התחייבה לתמוך במפתחים ישראלים שירצו להשתמש בפלטפורמת המשחקים של נינטנדו. 

"אנו שמחים מאוד להתחיל את שיתוף הפעולה עם תור גיימינג, ומתרגשים להשיק רשמית את המוצרים והשירותים של נינטנדו בישראל", אמר נשיא נינטנדו אירופה סטפן בול. "זה כבוד אדיר ואושר גדול להיבחר על ידי נינטנדו אירופה להיות המפיץ האזורי של נינטנדו בישראל. בשבועות הקרובים אנו מתכננים להשיק רשמית את קונסולת נינטנדו סוויץ' לקהל הישראלי. אנו מחויבים להפוך את נינטנדו למותג מוביל ואהוב בישראל", אמר נשיא ויו"ר תור גיימינג, ערן תור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות