אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת צילום: Netflix

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

מחשבון אלגנטי עם פוטנציאל, ספר שמספר על סימניות, המטוס הקל החשמלי המהיר בעולם ורובוט מחלק חבילות

14.03.2019, 09:15 | אחי רז

למגרש: ספייס ג'אם

סוכנות החלל האמריקאית (נאס"א) מציינת את שנתה ה־60, וכחלק מהחגיגות היא משתפת פעולה עם מגוון מותגים. אחד המוצרים הכיפיים שנולדו כך הוא הכדורסל הלבן הזה, שנתפר עם המותג ההונג־קונגי Acorn ויהיה בלי ספק הכוכב של המגרש השכונתי. 106 דולר. 

 , צילום: anicorn-watches.com צילום: anicorn-watches.com  , צילום: anicorn-watches.com

לאצבעות: כמה יצא?

טרנד הצעצועים השולחניים והמרגיעים דעך לאטו, אבל למחשבון האלגנטי יש פוטנציאל טוב להתניע אותו מחדש. גם אם בניגוד לאחרים בז'אנר הוא פונקציונלי, לא באמת צריך אותו כיום על השולחן, והערך שלו טמון בעיקר במקשים הבולטים יתר על המידה, שנראה כאילו אין דבר נעים יותר מללחוץ עליהם. 39 דולר. 

לסבלנות: אוכלים מאותו מוסטנג

פורד מוסטנג הוא אחד הדגמים האיקוניים בהיסטוריה של תעשיית הרכב בכלל והתרבות האמריקאית בפרט. עכשיו יוצאת גרסת לגו שלו, כולל כמעט 1,500 חלקים ומגוון רכיבים אופציונליים שמאפשרים למעריצים הכבדים להפוך את המוסטנג מהפלסטיק לשלהם ורק שלהם. 149 דולר. 

לספר: תנו סימן

"Book of Bookmarks" הוא אוסף של 20 סימניות נייר, מעוטרות בטקסטים שעוסקים בכתיבה ובספרים וניתנות לתלישה נוחה, לשימושם של מי שעדיין לא עברו לספר דיגיטלי ונוטים להסתפק באוזני חמור. מתנה אידאלית ב־13 דולר.

 , צילום: .theschooloflife.com צילום: .theschooloflife.com  , צילום: .theschooloflife.com

לשמים: חשמל מהיר

רולס רויס הכריזה על פיתוחו של המטוס הקל החשמלי המהיר בעולם, Accel, שגם ממשלת בריטניה שותפה במימונו. הוא אמור להגיע למהירות של 480 קמ"ש, וטיסת הבכורה מתוכננת לשנה הבאה. 

  , צילום: Futurism.com צילום: Futurism.com   , צילום: Futurism.com

לתיאבון: איפה אוכלים?

בתוך קצת יותר משש עונות נהפכה "Chef's Table" של נטפליקס לפורנו המועדף על פודיז רציניים. יותר מ־30 מסעדות ושפים מככבים בפרקים המוקפדים של הסדרה, וכעת מגיש המגזין המקוון Eater שירות הכרחי לצופים שרוצים לתכנן מסע בעקבות הגיבורים שלהם, עם מדריך יעיל שממקם אותם על מפת העולם.

 , צילום: Netflix צילום: Netflix  , צילום: Netflix

לעתיד: החבילה האוטומטית

FedEx מצטרפת למגמה של חלופות רובוטיות לדוורים ושליחים, והכריזה על ייצורו של רובוט מחלק חבילות. הוא לא נראה מגניב כמו חלק מהמתחרים שלו, אבל כשחברת בלדרות ענקית נכנסת לתחום, ברור לאן העתיד הולך. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות