אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פנאקסיה מציעה למייסדיה תגמולים של מעל 25 מיליון שקל צילום: Jaron Levisohn

פנאקסיה מציעה למייסדיה תגמולים של מעל 25 מיליון שקל

חברת הקנאביס הרפואי שתמוזג להורדיום הבורסאית מבקשת מבעלי המניות לאשר למנכ"ל דדי סגל, מנהל הפיתוח אסי רוטברט ומנהל הטכנולוגיות ערן גולדברג, שכר בעלות של 800 אלף שקל ותגמול הוני של 8 מיליון שקל לכל אחד

14.03.2019, 12:28 | צלי גרינברג

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת הקנאביס הרודיום-פנאקסיה מתגמלת את בכיריה: הרודיום השקעות, הנסחרת בבורסה בתל אביב בשווי 96.2 מיליון שקל וממזגת לתוכה את חברת הקנאביס פנאקסיה ישראל, דיווחה אתמול (ד') בלילה, במסגרת היערכות החברה למיזוג, על מדיניות התגמול שלה.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה מבקשת מאסיפת בעלי המניות לאשר באסיפה (ב-18 באעפריל)  את תנאי ההתקשרות עם בעלי התפקידים בפנאקסיה ישראל, בסך הכול תגמול הוני של 28 מיליון שקל ודמי ניהול ושכר בגובה 2.9 מיליון שקל.

 

דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה ואחד ממייסדיה, מבקש לעצמו דמי ניהול שנתיים של 600 אלף שקל, ותגמול הוני של 8 מיליון שקל. אסי רוטברט, המייסד השני, המכהן כמנהל פיתוח עסקה, יקבל לפי ההצעה גם כן 600 אלף שקל בדמי ניהול ו-8 מיליון שקל תגמול הוני.  כמנהל פיתוח עסקי. תנאים זהים מוצעים גם למייסד השלישי, ערן גולדברג, המכהן כמנהל טכנולוגיות ראשי. שאר התגמולים והשכר המבוקש מתחלק בין נושאי המשרה השונים. 

החברה גם מבקשת לחלק אופציות, ללא תמורה, לניצעים ולהנהלה בכירה בסכום של 11.5 מיליון שקל, וכל זאת בזמן שהציגה הכנסות לתשעת החודשים הראשונים של 2018 של 2 מיליון שקל בלבד והפסד של  4.9 מיליון שקל. ב-2017 עמד ההפסד על 2.2 מיליון שקל.

מהחברה נמסר בתגובה: "פנאקסיה היא חברת ביוטק, אשר כבר בשלבים הראשונים מוכיחה הכנסות יציבות ומתפתחות. נציין, כי פנאקסיה ייחודית ביכולתה להציג הכנסות כבר בשלב זה בהשוואה לחברות ביוטק אחרות, אשר רבות מהן פועלות שנים ארוכות ללא הכנסות כלל. פוטנציאל הצמיחה של פנאקסיה רק בתחילתו ויבוא לידי ביטוי בתוצאות העסקיות".

דדי סגל מנכ"ל פנאקסיה, צילום: Jaron Levisohn דדי סגל מנכ"ל פנאקסיה | צילום: Jaron Levisohn דדי סגל מנכ"ל פנאקסיה, צילום: Jaron Levisohn

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות