אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביה"ד דחה את בקשת ועד הרכבת להתערב בסידורי העבודה, הלו"ז לא ישתנה צילום: רכבת ישראל

ביה"ד דחה את בקשת ועד הרכבת להתערב בסידורי העבודה, הלו"ז לא ישתנה

בית הדין קבע שבתחילת החודש כבר הוגשה בקשה לשנות את הסידור שקבעה הנהלת החברה - ולכן מדובר בבקשה חוזרת שיש לדחות אותה

18.03.2019, 15:33 | ליאור גוטמן

בית הדין האזורי לעבודה בתל אביב דחה היום (ב') את בקשת ועד עובדי רכבת ישראל להתערב בסידור העבודה של הנהגים.

קראו עוד בכלכליסט

ביה"ד קבע שבתחילת החודש כבר הוגשה בקשה לשנות את הסידור שקבעה הנהלת החברה - ולכן מדובר בבקשה חוזרת שיש לדחות אותה. בכך, למעשה, אישר ביה"ד את סידור העבודה ואת לו"ז הנסיעות החדשה של הרכבת שפורסם אתמול.

עיון בפסק הדין של השופטת אסנת רובוביץ-ברכש עוד מחדד ששני הנהגים שהוצבו עד היום בכוננות יעברו לשיבוץ עבודה בפועל.

הנהלת הרכבת בירכה על פסק הדין ומסרה שהיא קוראת "לוועד העובדים ולהסתדרות להפסיק את הצעדים הארגוניים הגלויים והסמויים, כגון התחלות נהגים, ועיצומים הפוגעים מידי יום בשירות. לגלות אחריות לעתידה של הרכבת ולשלב ידיים עם ההנהלה לטובת ציבור הנוסעים אזרחי ישראל".

כאוס בתחנת ההגנה בתל אביב, אתמול, צילום: עמרי מתתיהו כאוס בתחנת ההגנה בתל אביב, אתמול | צילום: עמרי מתתיהו כאוס בתחנת ההגנה בתל אביב, אתמול, צילום: עמרי מתתיהו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
כולנו אסירים של הממשלה
תקראו את הכתבה בידיעות אחרונות השבוע ותזכרו שגם אתם כעובדים מגיעות לכם הרבה זכויות שאתם לא מקבלים לפני שאתם מתנפלים על עובד שנזעק. היום זה עובדי הרכבת, מחר זה אחיות רופאים ואחריהם מורים ובקיצור כל אחד... היום אתה נותן שרות מחר אתה מקבל שרות. המדינה לא חושבת עלינו כנראה. והכי גרוע זה שצריך להעלות מיסים כדי לתת לנו את השרות הזה. ואולי לא? היחידים שעוד לא הבנתי למה מקבלים כל כך הרבה הם עובדי הנמלים ועובדי חברת חשמל. ואיפה כל כתבי הכלכלה שיגידו משהו על זה לפני הבחירות?
רינה  |  22.03.19
3.
האזרחים שבויים של הועדים החזקים במדינה
חייבים לשנות את החוק ולא לאפשר לועדים במגזר הציבורי לשבות. איך אפשר לנהל מדינה שכל תחנת רכבת שהשקעת בה מליארדים עוברת לבעלות קומץ עובדים שעושים בה כבשלהם, שכל רפורמה שרוצים לעשות הופכת לכלי לסחטנות, שעובדי נמל שובתים כי מקימים לידם נמל חדש. אין גבול לחוצפה.
אזרח  |  18.03.19
לכל התגובות