אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני קואופ הודיעו לביהמ"ש שהרשת הועברה לניהול מחסני השוק צילום: עומר מסינגר

פרסום ראשון

נאמני קואופ הודיעו לביהמ"ש שהרשת הועברה לניהול מחסני השוק

לפני כשבועיים אישר ביהמ"ש את מכירת הקואופ לרשת מחסני השוק של משפחת נאמן תמורת 148 מיליון שקל. בנוסף התקבל היום אישור הממונה על התחרות למכור הסניף במעלה אדומים לשופרסל תמורת 7 מיליון שקל

18.03.2019, 18:06 | ליטל דוברוביצקי

נאמני רשת הקואופ הודיעו היום (ב') לבית המשפט המחוזי בירושלים כי "לאחר כ-4 חודשים בהם נוהלה רשת הקואופ במסגרת הקפאת הליכים על ידי הנאמנים בתנאים לא פשוטים, אתמול הועברה פעילות הרשת לניהולה של מחסני השוק".

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף, הודיעו הנאמנים, ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצב באמצעות עו"ד שי גליקמן כי היום התקבל אישור הממונה על התחרות להודעת המיזוג שהוגשה בקשר עם רכישת פעילות החברה בסניף במעלה אדומים על ידי שופרסל תמורת כ-7 מיליון שקל.

לפני כשבועיים אישר בית המשפט את מכירת רשת הקואופ לרשת מחסני השוק של משפחת נאמן המיוצגת על ידי עו"ד עדי חכמון, תמורת 148 מיליון שקל.

מחסני השוק היתה הרשת שחתמה עם עובדי הקואופ שיוצגו על ידי עוה"ד גלילה הורנשטיין ואלון הורנשטיין על הסכם קיבוצי.

שלום נעמן, מנכ"ל מחסני השוק, צילום: חיים הורנשטיין שלום נעמן, מנכ"ל מחסני השוק | צילום: חיים הורנשטיין שלום נעמן, מנכ"ל מחסני השוק, צילום: חיים הורנשטיין

רשת רמי לוי משכה בסופו של יום את הצעתה לרכישת הרשת, לאחר שהעלתה את הצעתה ל- 168 מיליון שקל. אולם, עובדי הרשת לא תמכו בהצעת רמי לוי וטענו כי אין אמון בין הצדדיים.

רשת מחסני השוק נוסדה ב-1996 וחנכה את סניפה הראשון בבאר שבע. היא נמצאת בשותפות שווה בין האחים שלום ושאול נעמן מבאר שבע לבין משפחת כהן מנתיבות. מטה החברה ממוקם בבאר שבע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות