אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיימקס משיקה כרטיסי גירוד ומערכת ניהול באוניות של קרניבל קרוז צילום: PayMax

פיימקס משיקה כרטיסי גירוד ומערכת ניהול באוניות של קרניבל קרוז

מפתחת כרטיסי הגירוד במציאות רבודה (AR) חודרת לאייקון אמריקני נוסף. הפעם מדובר בענקית הספנות של מיקי אריסון, שתשיק את הכרטיסים של Paymaxs בהדרגה ב-85 האוניות שלה

19.03.2019, 08:49 | כלכליסט

חברת פיימקס (Paymaxs) מפתח תקווה, מפתחת כרטיסי הגירוד במציאות רבודה (AR) מקבוצת ההשקעות האמריקנית OmniNet, חודרת לאייקון אמריקני נוסף. הפעם מדובר בענקית הספנות קרניבל קרוז של מיקי אריסון, שתשיק את הכרטיסים של פיימקס בהדרגה ב-85 האוניות שלה.

קרניבל, שמנהלת פעילות כרטיסי גירוד עצמאית בצי האוניות שלה, רוכשת מפיימקס מלבד כרטיסים גם מערכת לניהול המכירות והתשלומים של כל מגוון הכרטיסים שלה, על מנת לשדרג את התפעול המסחרי של עסקי הכרטיסים, הידני ברובו. האפליקציה של פיימקס תשמש כמסופון המכירות, ניהול המלאי, בדיקת הזכיות ותשלומי הפרסים של מאות מוכרני הכרטיסים בדוכנים של קרניבל.

אסף אברהמי מנכ"ל PayMaxs, צילום: יח"צ אסף אברהמי מנכ"ל PayMaxs | צילום: יח"צ אסף אברהמי מנכ"ל PayMaxs, צילום: יח"צ

עסקת קרניבל מגיעה בהמשך לעסקה המתמשכת עם לוטו ניו יורק, שכבר רוכש מפיימקס כרטיסים במחזור של מאות מליוני דולרים בשנה ונמצא במגעים סופיים להרחבת הפעילות לתחומים נוספים.

פיימקס, המחזיקה בפטנטים על שימוש בטכנולוגיות של מציאות רבודה בתעשיית ההימורים, משיקה בקרניבל לראשונה את מערכת הענן שלה לניהול מפעלי הימורים. "מדובר בתשתית אטרקטיבית למפעילים שאינם רוצים או יכולים לעמוד בעלויות התפעוליות העצומות של המערכות המסורתיות", אומר ד"ר אסף אברהמי, מנכל החברה. "בשנים הקרובות תראו את הפתרון שלנו מוטמע ביותר ויותר מפעילים, שפתרון הלגאסי היקר של של הספקיות הגדולות פשוט לא מתאים להם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות