אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליברמן: "הקואליציה הבאה תהיה החרדית ביותר בתולדות המדינה"

בחירות 2019

ליברמן: "הקואליציה הבאה תהיה החרדית ביותר בתולדות המדינה"

ישראל ביתנו השיקה מיתוג חדש לקמפיין: "ליברמן. גם ימין, גם חילוני!". ליברמן תקף את המפלגות החרדיות ואיחוד מפלגות הימין: "כש-25 ח"כים מגוש הימין מאמינים במדינת הלכה - זה דבר קטלני לעתיד ישראל"

19.03.2019, 14:38 | איתי שיקמן, ynet

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, השיק מיתוג חדש לקמפיין הבחירות לכנסת ה-21: "ליברמן. גם ימין, גם חילוני!". הוא גם תקף את המפלגות החרדיות בטענה שהן משתפות פעולה עם המפלגות הערביות.

קראו עוד בכלכליסט

באירוע השקת המיתוג החדש אמר ליברמן: "אני מוטרד לאור מה שמסתמן בבחירות הקרובות. הקואליציה העתידית שמסתמנת תהיה הכי חרדית, הכי חרד"לית שהייתה אי פעם בתולדות מדינת ישראל". כמות חברי הכנסת מהמפלגות החרדיות והחרד"לניקים למיניהם שדוגלים במדינת הלכה יהיו לפחות 24-25 ח"כים".

אביגדור ליברמן, צילום: עמית שעל אביגדור ליברמן | צילום: עמית שעל אביגדור ליברמן, צילום: עמית שעל

ליברמן תקף את איחוד מפלגות הימין ואת העומד בראש הרשימה, הרב רפי פרץ: "מדובר במפלגה חרד"לית שפוגעת בכל המרקם של הדו-קיום של החילונים והדתיים. עם כל הכבוד וההערכה לרב פרץ, מי שגרם נזק עצום לרבנות הצבאית היה הרב פרץ".

הוא המשיך: "כש-25 ח"כים מתוך גוש הימין מאמינים במדינת הלכה זה דבר קטלני לעתידה של מדינת ישראל, לקשר שלנו לעם היהודי בפזורה, כולל הקהילה היהודית הגדולה בארצות הברית. לכן אנחנו מאוד מוטרדים וחרדים מהאפשרות הזאת".

יו"ר ישראל ביתנו תקף את המפלגות החרדיות בעקבות הקשים שלהם עם החברה העברית בישראל: "למפלגות החרדיות אין ושם קשר לימין, בטח לא מבחינה אידיאולוגית. הן תמיד שמרו על תיאום מוחלט עם המפלגות הערביות, כולל בל"ד. הם גם שמרו על קשר הדוק עם אחמד טיבי ואיימן עודה".

ליברמן התייחס גם לסקרים, שלא מחמיאים למפלגתו: "בחודש האחרון הוצפה המדינה בסקרים אלמוניים שמשום מה מישהו דאג להשמיט את השם של ישראל ביתנו. ניסינו לברר בצורה רסמית דרך ועדת הבחירות, אבל חברות הסלולר מסרבות לגלות את שם הלקוח. עוד יותר עניין אותנו מי הזמין את הסקרים, מי משלם. בעזרת צו של יו"ר ועדת הבחירות המרכזית הצלחנו לגלות מי הבעלים של אותו טלפון אלמוני, אני לא הופתעתי. זו אכן מרצ".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות