אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן הודית מקימה מאיץ סטארט־אפים בישראל

קרן הודית מקימה מאיץ סטארט־אפים בישראל

לכלכליסט נודע כי קרן אנתיל ונצ'רס תשקיע בחברות טכנולוגיות עד מיליון דולר במטרה לסייע להן להגיע לשוק האסייתי

20.03.2019, 08:31 | אמיר רוזנבאום

קרן ההשקעות ההודית אנתיל ונצ'רס (Anthill Ventures) תפתח מאיץ סטארט־אפים בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". היקף ההשקעה בחברות המשתתפות במאיץ עשוי להגיע לסכום של עד מיליון דולר לחברה. הקרן ההודית השלימה לאחרונה גיוס של כ־10 מיליון דולר עבור המאיץ הישראלי שיוקם בתל אביב, יתמקד בסטארט־אפים טכנולוגיים בשלביהם הראשונים ומטרתו לעזור לחברות לפרוץ לשוק האסייתי.

קראו עוד בכלכליסט

אנתיל, המנהלת כ־100 מיליון דולר בהשקעות, הקימה מאיץ דומה ביחד עם ממשלת סינגפור, ויש למאיץ שלוחות גם בהודו ובניו יורק. אנתיל מקימה את המאיץ בישראל בשותפות עם משרד עורכי הדין הגדול בהודו, שרדול אמרצ'נד מאנגלדס (Shardul Amarchand Mangaldas), ומשרד עורכי הדין BBS בבעלות אהרון שוורץ. התוכנית תנוהל על ידי צוות של אנתיל ותספק שישה חודשי ליווי על ידי מנטורים, סיוע בשיווק ופיתוח עסקי וגישה למאגר הלקוחות הגלובלי של הקרן ומשרדי עורכי הדין.

מנכ"ל אנתיל, פראסאד ואנגה מנכ"ל אנתיל, פראסאד ואנגה מנכ"ל אנתיל, פראסאד ואנגה

"בישראל פועלת קהילת יזמות דינמית ותוססת ואנחנו רוצים לקחת בה חלק", אומר פראסאד ואנגה (Prasad Vanga), מייסד ומנכ"ל אנתיל ונצ'רס. לדבריו, "הפוטנציאל הטמון בשוק ההודי דומה מאוד לשווקים כמו ארה"ב וסין, ומטרת המאיץ היא לשלב בו את חברות הסטרט־אפ הישראליות".

ואנגה (44), בוגר אוניברסיטת סטנדפורד, רשם בשנים האחרונות אקזיטים מוצלחים בכמה חברות כמו Medplus, Zenoti ו־ Tynker.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות