אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רון אבידן מנכ"ל עופר השקעות יחליף את דרור נגל באזורים צילום: ליאת פדרמן

רון אבידן מנכ"ל עופר השקעות יחליף את דרור נגל באזורים

אבידן הוא שמאי מקרקעין בהסמכתו ושימש בעבר כמנכ"ל פעילות הנדל"ן של סקורפיו ברוסיה ובסלובקיה במשך ארבע שנים, ולפני כן היה סמנכ"ל המכירות והשיווק של חברת מבני תעשיה

20.03.2019, 10:48 | דותן לוי

רון אבידן, כיום מנכ"ל חברת הנדל"ן עופר השקעות, יחליף את דרור נגל המנכ"ל הפורש וימונה למנכ"ל חברת אזורים החל מה-16 למאי השנה. אבידן, בן 50, הוא בעל 25 שנות ניסיון בענף הנדל"ן, מכהן בשבע השנים האחרונות כמנכ"ל עופר השקעות, בבעלות ליאורה עופר. החברה מתמחה בפיתוח נדל"ן למגורים ובנדל"ן מניב מגוון, לרבות מסחר, משרדים ומלונות, כאשר אבידן הוביל לאחרונה את מכירת בתי המלון. במהלך תקופה זו כיהן אבידן גם כדירקטור בחברת מליסרון.

קראו עוד בכלכליסט

טרם תפקידו הנוכחי, שימש אבידן כמנכ"ל פעילות הנדל"ן של סקורפיו ברוסיה ובסלובקיה במשך ארבע שנים, ולפני כן היה במשך ארבע שנים כסמנכ"ל המכירות והשיווק של חברת מבני תעשיה (כיום נקראת "מבנה"), העוסקת בנדל"ן מניב. אבידן הינו שמאי מקרקעין מוסמך, בעל תואר ראשון בהצטיינות בניהול וכלכלה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים - שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

מנכ"ל אזורים רון אבידן, צילום: ליאת פדרמן מנכ"ל אזורים רון אבידן | צילום: ליאת פדרמן מנכ"ל אזורים רון אבידן, צילום: ליאת פדרמן

לפני כשבוע הודיע נגל על פרישתו לאחר 6 שנים שבהן ניהל את החברה. בתקופתו של נגל, אזורים מיקדה את פעילותה בתחום המגורים ואף מכרה נכסים היסטוריים אשר אינם בליבת הפעילות שלה, וזו צפויה להיות גם ההתמקדות שאבידן ידרש אליה בשנים הקרובות.

הרשי פרידמן, יו"ר אזורים אמר בעקבות המינוי: "אני נרגש למנות את אבידן כמנכ"ל החברה. רון מביא עמו ניסיון רב שנים והבנה מעמיקה בשוק הנדל"ן הישראלי, שיתרמו רבות לפעילותה של אזורים ויאפשרו לו להוביל את אזורים בשנים הקרובות. אני בטוח שהוא ייקח את החברה לשלב הבא וייצור ערך עבור כל בעלי העניין באזורים".

רון אבידן: "אני שמח על ההזדמנות להוביל את אזורים, מחברות הנדל"ן הוותיקות והמובילות בישראל, ומקווה יחד עם צוות ההנהלה להמשיך לפתח אותה ולהצעיד אותה קדימה להישגים בתחום הנדל"ן למגורים ובמגוון פעילויות החברה".

ליאורה עופר יו"ר עופר השקעות מסרה, "אני מאחלת הצלחה רבה לרון אבידן מנכ"ל עופר השקעות ב- 7 השנים האחרונות, עם מינויו למנכ"ל חברת אזורים. בימים אלה אנו נמצאים בתהליך לאיתור מנכ"ל חדש לעופר השקעות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות