אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום על במה אחת בוועידת כלכליסט: בכירי התעשייה והדמויות המסקרנות בדרך לקלפי צילום: nvidia, אוראל כהן

ועידת התעשייה

היום על במה אחת בוועידת כלכליסט: בכירי התעשייה והדמויות המסקרנות בדרך לקלפי

גם הדמויות החדשות והמסקרנות בדרך לקלפי ישתתפו בוועידה. אורח מיוחד יהיה מנכ"ל חברת אנבידיה ג'ן-סון הואנג

26.03.2019, 07:12 | נעמי צורף

היום על במה אחת בוועידת התעשייה של כלכליסט בשיתוף בזן ובנק הפועלים - בכירי התעשייה הישראלית והדמויות החדשות והמסקרנות בדרך לקלפי. אורח מיוחד בוועידה יהיה מנכ"ל חברת אנבידיה ג'ן־סון הואנג, שרכשה לפני מספר ימים את מלאנוקס הישראלית בעסקת ענק של 6.9 מיליארד דולר. מנכ"ל ונשיא מלאנוקס איל וולדמן, שחתם את עסקת השנה בהייטק הישראלי, ישוחח בוועידה עם הואנג.

מכירת מלאנוקס היתה האקזיט השני בגובהו של חברה ישראלית אי פעם אחרי מובילאיי, שנמכרה לאינטל תמורת 15.2 מיליארד דולר. מדובר ברכישה הגבוהה ביותר של אנבידיה אי פעם. וולדמן יספר על הנעשה מאחורי הקלעים של המכירה וכיצד הסביבה הצפונית שצמחה והתפתחה בה החברה תמכה בהגעתה לאקזיט.

מימין דובי אמיתי, אורנה הוזמן ועובדיה עלי מימין דובי אמיתי, אורנה הוזמן ועובדיה עלי מימין דובי אמיתי, אורנה הוזמן ועובדיה עלי

ועידת התעשייה של ישראל תוקדש כולה לתעשייה הישראלית, תוך מתן דגש על ההישגים והחדשנות שלה, על אתגרי העתיד שהתעשייה ניצבת לפניהם ועל החסמים שמולם היא מתמודדת.

בוועידה ישתתף גם מנכ"ל חברת האחזקות מבטח שמיר, מאיר שמיר. כיום, כארבע שנים לאחר שהשלים את מכירת אחזקותיו בתנובה לברייט פוד הסינית בתמורה למיליארד שקל, עומדת הצעה של שמיר לרכישת אפריקה ישראל. במשך השנים שחלפו ניסה שמיר לרכוש את שיכון ובינוי, בזק, תהל, אבן קיסר ואפילו לרכוש מחדש את תנובה, אבל אף אחת מהעסקאות האלה לא יצאה אל הפועל. בוועידה ידבר שמיר על הנעשה מאחורי הקלעים של ההשקעות בתעשייה הישראלית.

מימין שרגא ברוש, יניב גרטי וצחי כהן מימין שרגא ברוש, יניב גרטי וצחי כהן מימין שרגא ברוש, יניב גרטי וצחי כהן

את הוועידה יפתחו יו"ר בזן עובדיה עלי, שמסיים בקרוב את תפקידו, והמשנה למנכ"ל והממונה על החטיבה העסקית בבנק הפועלים צחי כהן.

מייסד ומנכ"ל קרן פימי ישי דוידי יספר איך אפשר להשביח חברות תוך כדי שילוב בין חדשנות לטכנולוגיה מתקדמת. בשבוע שעבר הכניס דוידי חברה ציבורית חדשה לבורסה בתל אביב, יוטרון. החברה נמצאת בשליטת של יוניטרוניקס וקרן פימי של דוידי. 

במושב הטכנולוגיה ידבר מייסד ומנכ"ל צ'ק פוינט גיל שויד על פריצת הגבולות של הסייבר הישראלי, מנכ"ל אינטל ישראל יניב גרטי ידבר על חזון הביג דאטה בעולם של חדשנות, ומנכ"ל מזור רובוטיקה אורי הדומי יעסוק באבני הדרך המרכזיות בבניית החברה וכיצד יצאה מהחממה אל התעשייה הגלובלית.

יו"ר נמל אשדוד אורנה הוזמן בכור ויו"ר שפיר הנדסה יהודה שגב ישתתפו בדיון שיעסוק בשאלה כיצד תורם הסקטור הפרטי והממשלתי לפיתוח וחיזוק התעשייה הישראלית.

מימין איל וולדמן, דיתה ברוניצקי וג מימין איל וולדמן, דיתה ברוניצקי וג'ן-סון הואנג מימין איל וולדמן, דיתה ברוניצקי וג

משמעות בעסקים

במושב שיעסוק בתעשיית המזון הישראלית תספר מנכ"לית יוניליוור ישראל ענת גבריאל כיצד אפשר להכניס משמעות ותוכן למוצרים ולעסקים, ומנכ"ל שטראוס ישראל אייל דרור יתאר כיצד מתעצבים מחדש יחסי הכוחות בין יצרנים וספקים.

במושב תעשיות ואנרגיה יספר מנכ"ל חברת החשמל עופר בלוך על המהפכות בשוק החשמל ויתקיים פאנל בהשתתפות מנכ"ל משרד האנרגיה אודי אדירי וכמה מבכירי תעשיית האנרגיה הישראלית: מנכ"ל בזן ישר בן מרדכי, מנכ"ל אנלייט גלעד יעבץ, מייסדת אורמת דיתה ברוניצקי ומנהל סקטור תשתיות, אנרגיה ושוק ההון בחטיבה העסקית של בנק הפועלים, איתמר פורמן.

מימין אהוד דנוך, ענת גבריאלי ומאיר שמיר מימין אהוד דנוך, ענת גבריאלי ומאיר שמיר מימין אהוד דנוך, ענת גבריאלי ומאיר שמיר

על מנועי הצמיחה במשק תדבר רוני מיכאל, ראש מערך הייעוץ הטכנולוגי ב־KPMG סומך חייקין.

במושב שיעסוק באופן שבו האי ודאות במשק היא מנוע לצמיחה עסקית תדבר מנכ"לית בססח חגית ציטיאט לוין. מנכ"ל סולל בונה אהוד דנוך ידבר על הבנייה והסלילה בישראל, יו"ר התאחדות האיכרים דובי אמיתי יעסוק במצב החקלאות בארץ, הבעלים והנשיא של סימיטל ציפויים והיו"ר של פורום נשים בתעשייה טל קאופמן תעסוק בסוגיית הנשים במקצועות ההנדסיים.

 

בוועידה יישאו דברים שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, שידבר על הכיוונים שאליהם תוכל לצעוד התעשייה הישראלית אחרי הבחירות, ונשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש, שידבר על הבחירות כהזדמנות להאצת הצמיחה במשק ולשיפור רמת החיים.

מימין גיל שויד, אלונה ברקת, אמנון אברמוביץ מימין גיל שויד, אלונה ברקת, אמנון אברמוביץ' ועמית סגל מימין גיל שויד, אלונה ברקת, אמנון אברמוביץ

 

דבר הפוליטיקאי

 

בוועידה ישתתפו כמה מהדמויות המסקרנות ביותר המככבות במערכת הבחירות הקרובה: טל רוסו, הקלף הביטחוני של מפלגת העבודה מול נבחרת הגנרלים כחול לבן, אלונה ברקת, בעלת הפועל באר לשעבר שהצטרפה לימין החדש של נפתלי בנט ואיילת שקד, ניר ברקת, שנבחר לעשירייה הראשונה של הליכוד אחרי שסיים את תפקידו כראש עיריית ירושלים, אחמד טיבי, שאיחד בין חד"ש למפלגתו תע"ל ויצר מציאות חדשה ומפוצלת בקרב הבוחרים הערבים, משה פייגלין, הלהיט החדש מימין שנישא על אדי הקנאביס.

לא רק הטלפון של גנץ והסרטון הריחני של שקד: לקראת הבחירות יסקרו העיתונאים עמית סגל ואמנון אברמוביץ' את המתרחש מאחורי הקלעים של בחירות 2019, ומנכ"ל מכון המחקר מדגם מנו גבע ינסה להסביר מה קורה מאחורי המספרים של סקרי הבחירות. את הוועידה תחתום הופעת אורח קצרה של הקומיקאי אלי פיניש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות