אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נדחתה התביעה נגד סמנכ"ל הכספים לשעבר של קרן סינגולריטים צילום: אוראל כהן

נדחתה התביעה נגד סמנכ"ל הכספים לשעבר של קרן סינגולריטים

המשקיע הסיני הסכים לדחות התביעה בסך 17 מיליון שקל נגד ירון שלם, סמנכ"ל לשעבר של החברה שקשורה לחוגג כי "אין לשלם אחריות לנזקים שפורטו בתביעה"; ההליכים המשפטיים נגד חוגג ונגד חברת STOX עדיין נמשכים

21.03.2019, 10:35 | ליטל דוברוביצקי ותומר גנון

המשקיע הסיני שתבע בינואר את איש העסקים משה חוגג, הסכים לדחות התביעה כנגד ירון שלם סמנכ"ל הכספים לשעבר של קרן סינגולריטים הקשורה לחוגג.

קראו עוד בכלכליסט

זאת מאחר "ונחה דעתו של המשקיע הסיני כי לשלם אין אחריות לנזקים שפורטו בתביעה". כזכור, בינואר האחרון הוגשה תביעה בסך 17 מיליון שקל על ידי משקיע סיני נגד משה חוגג וחברת STOX, שלטענתו שייכת לחוגג וכן נגד ירון שלם, סמנכ"ל הכספים לשעבר של קרן סינגולריטים. המשקיע הסיני זוון הו, דרש ממשה חוגג ומחברת סטוקס, פיצויים בסך 17 מיליון שקל בטענה שנפל קורבן לעוקץ כביכול.

עו"ד מירב בר זיק, צילום: צביקה גולדשטיין עו"ד מירב בר זיק | צילום: צביקה גולדשטיין עו"ד מירב בר זיק, צילום: צביקה גולדשטיין

לפי התביעה, חוגג "רוקן את החברה" מכספים שסטוקס גייסה בשנת 2017. חוגג, המיוצג על ידי משרד עו"ד גולדפרב זליגמן ושות', שלל מכול וכול הטענות נגדו וטען כי לא רימה, לא גנב, לא הטעה ולא עשה אף אחת מהפעולות הנטענות כלפיו וכי הטענות כוזבות. בהודעה שהוגשה אתמול (יום ד') לבית המשפט המחוזי בתל אביב הודיע התובע כי חזר בו מתביעתו נגד ירון שלם לאחר שהתברר לו כי לשלם "אין אחריות לנזקים שפורטו בתביעה".

בנסיבות אלה, ביקש התובע מבית המשפט להורות על דחייתה לאלתר של התביעה שהגיש נגד ירון שלם והיום (יום ה') ניתן פסק דינו של בית המשפט המורה על דחיית התביעה נגד שלם.

עו"ד טל שפירא, צילום: צביקה גולדשטיין עו"ד טל שפירא | צילום: צביקה גולדשטיין עו"ד טל שפירא, צילום: צביקה גולדשטיין

יצויין כי אין בהודעה זו של התובע משום חזרה מהתביעה כולה וכי בשלב זה ההליכים המשפטיים נגד חוגג ונגד חברת STOX עדיין נמשכים. פרקליטיו של שלם, עוה"ד טל שפירא, מירב בר-זיק וסתיו שורצברג ממשרד שפירא כפרי בר-זיק מסרו בתגובה כי הם מברכים על סיומה המהיר של התביעה שהוגשה כנגד מרשם ועל דחיית כל הטענות שיוחסו לו במסגרתה.

"מלכתחילה לא היה כל מקום לשרבב את שמו של שלם לתביעה זו, וטוב עשה התובע שחזר בו מהתביעה לאחר שהבהיר לבית המשפט באופן חריג כי לשלם אין כל קשר לנטען בתביעה". את התובע מייצגים עו"ד שמוליק קסוטו ממשרד קסוטו ושות', יוסי האזרחי ממשרד עו"ד האזרחי ושות', ושרון סחאי ממשרד סחאי הראל ושות'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות