אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Guesty הישראלית מגייסת 35 מיליון דולר צילום: Guesty

Guesty הישראלית מגייסת 35 מיליון דולר

החברה שמספקת תוכנה לניהול נכסים ב-AirBnB ו-Booking.com השלימה בכך את סבב הגיוס השלישי שלה. במסגרת הגיוס תצטרף אל הדירקטוריון נטהלי רפואה, שותפה בקרן Viola Growth

21.03.2019, 14:26 | הגר רבט

הסטארט אפ הישראלי גסטי (Guesty) שפיתח תוכנה לניהול נכסים לתקופות קצרות הודיע היום (ה׳) על השלמת סבב C בסך 35 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן Viola Growth והשתתפו בו קרן Vertex Ventures, קרן Journey Ventures, קרן Kingfisher Investment Advisors, בית השקעות La Maison Compagnie D'Investissement לצד המשקיעים הקיימים TLV Partners וקרן Magma Ventures. בכך מגיע סך ההון שהושקע בחברה למעל 60 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

גסטי הוקמה ב-2013 על ידי אחים תאומים קובי ועמיעד סוטו. החברה, בוגרת האקסלרטור Y Combinator פיתחה פלטפורמה לחברות ניהול של דירות המיועדות לשכירות בפלטפורמות כ-Booking.com ,AirBnB ושירותים דומים, דרכה ניתן לשלוט בכל מרכיבי ההשכרה. הפלטפורמה מאפשרת מגוון שירותים כגון כניהול הזמנות בכל הפלטפורמות דרך ממשק אחד, ניהול ההודעות מהאורחים, אוטומציה מתקדמת לניהול תהליכים בין הפלטפורמות, תשלומים, הפקת מידע פיננסי לבעלי הדירות, אפליקצייה לצוותי תחזוקה ועוד.

נטהלי רפואה מצטרפת לדירקטוריון גסטי, צילום: תמוז רחמן נטהלי רפואה מצטרפת לדירקטוריון גסטי | צילום: תמוז רחמן נטהלי רפואה מצטרפת לדירקטוריון גסטי, צילום: תמוז רחמן

עמיעד סוטו, מייסד משותף ומנכ"ל גסטי מסר שנתח השוק הגדל של שכירויות לטווח קצר עמד על היקף מוערך של 169 מיליארד דולר ב-2018: ״צמיחת אתרים דוגמת Booking.com הביאה לכך ששכירות לתקופות קצרות מביאה לרווחים הגבוהים בכ-30% לעומת שכירות לטווח ארוך. עובדה זו יחד עם הדרישה הגוברת מצד אורחים לפתרונות דיור אלטרנטיביים למלונות, הביאה לצמיחת עסקי מנהלי הנכסים. גסטי מאפשרת להם לייעל את עבודתם הכוללת אין ספור מטלות, ובמקביל להרחיב את פעילותם. שוק זה רק ימשיך ויצמח בקצב מהיר, בין היתר כתוצאה מהשפעת מגמות עולמיות כגון עבודה מרחוק, כלכלת השיתוף והפיכת נסיעות בינלאומיות למוצר בסיסי".

מנכ"ל גסטי עמיעד סוטו בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות": 

מהחברה נמסר כי יש לה לקוחות במעל 70 מדינות; משתמשיה מדווחים בממוצע על עליה שנתית של 150% בהכנסות, עליה של 100% במספר הנכסים וחסכון של לפחות 50 שעות בשבוע. ״גסטי היתה הראשונה להבין את הפוטנציאל של שוק ניהול הנכסים לטווח קצר והפכה במהירות למובילה בקטגוריה בזכות גישה ורטיקלית המקנה פתרון מקצה אל קצה״ מסרה נטהלי רפואה, שותפה בקרן Viola Growth, שתצטרף אל דירקטוריון גסטי. ״טכנולוגיה ובינה מלאכותית מזרזים את הדיגיטציה של תחומים ״מסורתיים״ כגון תחומי הנדל״ן והתיירות וגסטי מובילה את השינוי בקטגוריות הללו ומאפשרת חוויית משתמש משופרת למנהלי הנכסים ובסופו של דבר גם לאורחיהם״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות