אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האניבוק מגייסת 28 מיליון דולר מ-Citi Ventures צילום : אלון ראובני

האניבוק מגייסת 28 מיליון דולר מ-Citi Ventures

סטארט-אפ הפינטק הישראלית הציגה צמיחה מרשימה ומהירה בארה''ב והיקף הפעילות על הפלטפורמה שלה עומד על כמיליארד דולר. המוצר שלה מיועד לסייע לעסקים קטנים לניהול ותפעול העסק שלהם

21.03.2019, 18:06 | מאיר אורבך
חברת הפינטק הישראלית האניבוק (HoneyBook), המפתחת מערכות לניהול פיננסי ועסקי בקרב עסקים קטנים ועצמאיים, גייסה 28 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי, בהובלת Citi Ventures. בסיבוב הגיוס הנוכחי השתתפו גם המשקיעים הקיימים, וביניהם: Norwest Venture Partners Vintage, וקרן Aleph. בכך מגיע סכום ההשקעה בחברה לכ-72 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הציגה צמיחה מהירה בארה"ב ומחזור עסקאות של למעלה ממיליארד דולרים על גבי הפלטפורמה שלה. זו מאפשרת לעסקים קטנים לנהל את כל ההיבטים של העסק שלהם, החל ממציאת לידים חדשים, שליחת הצעות ללקוחות, הנפקת חשבוניות, קבלת תשלומים ועוד.  

האפליקציה של האניבוק האפליקציה של האניבוק האפליקציה של האניבוק

"ככל שהעתיד של שוק העבודה משתנה ואנשים רבים, במיוחד דור המילניום ודור ה-Z, בוחרים בעבודה עצמאית כדרך החיים המועדפת עליהם, אנו נדרשים לחשוב מחדש על כל היבט בצומת שבין החיים לבין ניהול העסק", אומר עוז אלון, מייסד ומנכ"ל החברה. "אנו והלקוחות שלנו נרגשים מאוד מפוטנציאל ההשקעה הנוכחית ובשותפויות עם מוסדות פיננסיים כמו Citi שפותחת עבורנו אפשרות ליצור מוצרים חדשניים וערך עבור משתמשים".

האניבוק נוסדה ב-2013 על ידי עוז אלון, שמשמש גם כמנכ”ל, נעמה אלון, סמנכ”לית המוצר ודרור שמעוני, סמנכ”ל הטכנולוגיות. החברה מעסיקה כ-100 עובדים, מחציתם במרכז הפיתוח בישראל והיתר בארה"ב. כספי הגיוס הנוכחי ישמשו את החברה להכפיל את מצבת כוח האדם שלה בשנתיים הקרובות. השותפות האסטרטגית הנוכחית עם מוסדות פיננסיים כמו Citi, תאפשר לחברה לייצר פתרונות נוספים עבור המשתמשים. 

רוב משתמשי השירות הם מעצבים גראפיים, מעצבי אתרים, קואו'צרים, מעצבי פנים, צלמים, אדריכלים ועוד. האניבוק הגדילה את בסיס הלקוחות שלה, ואת מספר החברים החדשים בפלטפורמה בכ-150% ב-2018. הם יצרו יותר ממיליון פרויקטים על גבי הפלטפורמה. במקביל, שופרו כלי הניהול ללקוחות, והוספו מספר תכונות חדשות כגון אפשרות לניהול הפלטפורמה מאפליקציה לאנדרואיד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות