אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ״ל חברת SentinelOne מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה צילום: Dima Revelis

מיתוג מעסיק

מנכ״ל חברת SentinelOne מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 75 מתוך 100 בסדרה; והפעם, תומר ויינגרטן, מנכ"ל חברת SentinelOne!

05.05.2019, 13:12 | בשיתוף מערכת הייטקיסט

1. תומר ויינגרטן, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

החברה שלנו היא קודם כל חברה של אנשים מדהימים – אם יש משהו שמאפיין אותנו זה כנראה זה. ארגון שבו האנשים הם לא רק מהמוכשרים והמובילים בתחומם ובתעשייה בכלל אלא גם אנשים שאכפת להם – מהאנשים סביבם, מהחברה והם עושים כל דבר כדי לעזור לאחר. אנחנו ארגון שהתרבות שלו היא לא רק של מצוינות (זה כל סטארט-אפ יגיד לך), אלא של עשייה משותפת, חתירה לעשות את המעבר, תרבות שבה כל אחד חושב על איך הוא מייצר ערך, תרומה, משמעות ושינוי. כחברה שבונה ומספקת את מוצרי האבטחה המתקדמים בעולם לחברות הגדולות והקריטיות ביותר בעולם, בעת הדיגיטלית שבה אבטחת המידע היא מעמודי התווך המשמעותיים ביותר לאנושות, לאנשים בסנטינל יש השפעה ואחריות מכרעת בעיצוב העתיד של כולנו.

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

מניסיון, יש מספר מאפיינים שאנחנו רואים שהם הקו המחבר בין האנשים שלנו. לרוב, נראה אצלנו הרבה אנשים שחותרים למצוינות, לפתרון בעיות תוך חשיבה יצירתית ואיתגור של הקיים, אנשים שאוהבים את מה שהם עושים ואכפת להם – מהחברים לעבודה ומהחברה. אנשים שלוקחים אחריות אישית, מקדמים ודוחפים יוזמות ומביאים את האני מאמין שלהם לשולחן.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

זו דרך משותפת. אנחנו כל הזמן בשיח פתוח. כך לדוגמא, המנהלים אצלנו דואגים כל הזמן לדבר עם האנשים שלהם על מה חשוב להם. מבינים מה העובד רוצה לעשות הלאה, מה הוא חולם, מה הוא צריך כדי להצליח בתפקיד שלו, מה יעשה אותו מסופק ומאושר ואז תופרים את הפתרונות המתאימים – זה יכול להיות להוביל פרויקט מקצה לקצה, זה יכול להיות עשייה מול לקוחות, זה יכול להיות הכשרות או למידה (כנסים, סדנאות, קורסים). הרעיון הוא שזה לא איזה מוצר מדף – תיתן לעובד קורס או שניים וסגרת פינה. כל אחד מהאנשים שלנו, זה עולם – וצריך למצוא מה הם הדברים שיעזרו לו להצליח ולהיות מאושר אצלנו, ואת זה אנחנו נותנים.

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

אנחנו באמת חברה שמאוד משקיעה באספקט של חוויית העובד. מבחינתנו זו חוויה כוללת שמתחילה מהרגע שהאדם מחליט להצטרף ועד הקשר שאנחנו מחזיקים איתו גם אחרי שהוא עוזב. בתוך זה, יש מיליון אירועים ופעילויות החל ממסיבת פורים מגניבה, אירועי פינוק לעובדים, ימי צוות או קבוצה, מפגשים לחגוג הצלחות, חגים או סתם נקודות שחשובות לנו לאורך השנה, פעילויות לקהילה ועוד ועוד. בסוף, זה כלי אחד מיני רבים להשקיע חזרה באנשים שכל יום משקיעים בשביל שכולנו נצליח.

צוות חברת SentinelOne , צילום: Dima Revelis צוות חברת SentinelOne | צילום: Dima Revelis צוות חברת SentinelOne , צילום: Dima Revelis

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אנחנו מאמינים שחברה ותרבות בונים יחד עם האנשים. אנחנו בונים ארגון שבו האנשים שלנו הם המפתח והכוח המניע להצלחה ולכן יש להם מקום מהותי בלבנות את היומיום ואת המחר שלנו. מבחינתנו נרצה להמשיך ולבנות ארגון בו האנשים שלנו מביאים את המחשבות שלהם, הידע שלהם, האמונות שלהם והשאיפות שלהם לתוך השיח הארגוני, ושאנחנו ממשיכים לעבוד יחד בשביל שהחברה וכל אחד מהאנשים שמרכיבים אותה יצליחו. בגלל זה כל כמה זמן אנחנו נפגשים עם האנשים בכל מיני סוגים של מפגשים ועל כל מיני נושאים – פשוט כדי לשמוע, כדי שהאנשים שלנו יוכלו לנווט יחד איתנו את הבחירות שאנחנו עושים כארגון.

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

החיים הארגוניים שלנו כל כך דינמיים ומשתנים ולכל תפקיד יש את הייחוד שלו – מה שמשותף לכולם זה הקצב המטורף שבו אנחנו רצים, העבודה הסופר מאתגרת והזכות לעבוד עם אנשים סופר מיוחדים ומדהימים. עוד משותף לכולם זה הקפה של הבוקר (והצהריים ואחר הצהריים).

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

אני חושב שכל האנשים אצלנו, בין אם הם מובילים אנשים, פעילות או משימה, בעלי דרייב – דרייב למצוינות, דרייב להצלחה, דרייב ליצירה, דרייב למשמעות. האנשים שלנו קודם כל חושבים על "איך כן" לעשות משהו ולייצר שינוי או ערך. ומעל הכל, זה אנשים שיודעים שהדרך להצליח זה ע"י עבודה אמיתית ביחד – עם חברי הצוות שלהם, עם צוותים אחרים, עם שותפים בישראל או בחו"ל ושכולנו רצים לאותו יעד, אז נצליח יותר אם נרוץ יחד.

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט – פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות