אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פתרון ה-FortiClient של פורטינט חסם 100% מהנוזקות וקיבל המלצה מטעם מעבדות NSS במבדק נקודות קצה מתקדמות צילום: שאטרסטוק

פתרון ה-FortiClient של פורטינט חסם 100% מהנוזקות וקיבל המלצה מטעם מעבדות NSS במבדק נקודות קצה מתקדמות

פתרון ה-FortiClient מקבל את הדירוג "מומלץ" בפעם השלישית ברציפות במבדק נקודות קצה מתקדמות של מעבדות NSS. מדובר בפתרון עוצמתי וחסכוני בעלויות הנועד לאבטח את המספר הצומח של מכשירי נקודות הקצה

25.03.2019, 11:24 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הציגה את תוצאות המבדק הקבוצתי בנושא נקודות קצה מתקדמות (AEP) לשנת 2019 של מעבדות NSS. המבדק מספק את התוצאות המקיפות ביותר בתעשייה עבור יעילות אבטחה ועלות בעלות כוללת של פתרונות אבטחת נקודות קצה, אשר נועדו להגן על מכשירי נקודות הקצה החכמים וההיפר-מקושרים של ימינו.

במבדק לשנת 2019, אשר כלל 19 ספקי אבטחת נקודות קצה, פתרון ה-FortiClient של פורטינט הציג שיעור חסימה של 100% עבור פרצות, איומים לא ידועים ונוזקות HTTP, ללא תוצאות שגויות חיוביות. כמו כן, הפתרון הציג יעילות גבוהה באיתור נוזקות זדוניות על פני וקטורים מרובים, ובכלל זה דואר אלקטרוני, ווב והתקני USB והוכיח את עמידותו בפני כל טכניקות ההתחמקות. כתוצאה מכך, FortiClient קיבל את הדירוג "מומלץ" מטעם מעבדות NSS בפעם השלישית ברציפות עם עלות בעלות כוללת נמוכה.

פתרון ה-FortiClient הוא פתרון הגנת נקודות קצה מתקדם, אשר מאתר וחוסם ביעילות איומים כמו נוזקות, פרצות וסקריפטים זדוניים. הפתרון מספק סריקה יעילה של נקודות תורפה ומספק אפשרויות עדכון גמישות במטרה לסייע למשתמשים ולארגונים לתחזק היגיינת אבטחה ולהפחית את שטח התקיפה שלהם.

ניתן לשלב את פתרון ה-FortiClient יחד עם FortiSandbox ו-FortiGate כדי לזהות ולהגיב לאיומים ממוקדים, מתקדמים ולא ידועים וכך, ליצור אסטרטגיית אבטחה מאוחדת אחת אשר יכולה להשתרע בצורה רציפה על פני מכשירי נקודות קצה ניידים כדי לתאם מודיעין איומים, להרחיב את הנראות ולחסום איומים לפני שהם מגיעים לרשת הארגונית. FortiClient Fabric Agent של פורטינט מספק נראות לנקודות קצה, בקרה גישת רשת ותגובה אוטומטית לאיומים וניתן לפריסה כרכיב חיוני של מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "מכשירי נקודות קצה ויישומים משחקים תפקיד חשוב בעסקים ובאסטרטגיות רשת. פתרונות אבטחת נקודות קצה צריכים להיות בעלי תיאום הדוק עם הרשת ועם רכיבי אבטחה אחרים, ולאפשר להם לחלוק טלמטריה, לתאם מודיעין ולהתייחס במהירות לאיומים המתוחכמים הגוברים כחלק מתגובה אוטומטית ומתואמת. פורטינט גאה לקבל בפעם השלישית ברציפות את הדירוג "מומלץ" מטעם מעבדות NSS עבור פתרון FortiClient, אשר מצטרף לדירוגים המעולים הרבים הנוספים אשר קיבלנו לאורך השנים עבור רכיבי מארג האבטחה של החברה. אנו נשארים נאמנים למבדקים של צד ג' המספקים תוקף נוסף לפתרונות האבטחה שלנו".

ג ג'ון מדיסון ג

ויקראם פאטאק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי, "מעבדות NSS מתמקדות בהעצמת ארגונים לבצע החלטות מושכלות המבוססות על תוצאות של בדיקות עצמאיות המשקפות את הנעשה בעולם האמיתי. אנו מצדיעים לפורטינט על המחויבות ארוכת השנים למבדקים של צד ג'. קבלת דירוג "מומלץ" במבדק נקודות הקצה המתקדמות שלנו הופכת את פורטינט לאפשרות אסטרטגית עבור כל עסק המחפש לחזק את אסטרטגיית אבטחת נקודות הקצה שלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות