אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרנד מכנסי הרכיבה: האופניים הם רק תירוץ צילומים: AHITI CHAM ,Daniele Oberrauch

טרנד מכנסי הרכיבה: האופניים הם רק תירוץ

ראו הוזהרתן: מכנסי רכיבה הם הטרנד התמוה של הרגע. מפראדה ועד שאנל, גרסאות מתוחכמות לטייטס הספורטיביים כבשו את תצוגות הקיץ, בלי אף רכב דו־גלגלי בצד שיצדיק את קיומם

26.03.2019, 08:13 | מורן לונדון

חייבים לדבר על מכנסי רכיבה (Biker Shorts) — אותם טייטס קצרים וצמודים שמשמשים רוכבי אופניים, עשו בשנה האחרונה מעבר חד לקדמת ארון הבגדים וניפקו את הטרנד האופנתי הביזארי של הרגע. האשמות הן כמובן בנות חדיד וקרדשיאן — לפני כשנה נתפסו הדוגמנית בלה חדיד וקים קרדשיאן עם המכנסיים הללו ללא ליווי של רכב דו גלגלי בצידן, ומאז עולם האופנה כמקרחה.

קראו עוד בכלכליסט

 , צילומים: AHITI CHAM ,Daniele Oberrauch צילומים: AHITI CHAM ,Daniele Oberrauch  , צילומים: AHITI CHAM ,Daniele Oberrauch

מפראדה, דרך מוגלר, קוואלי ופנדי ועד שאנל, כולם העלו למסלולי תצוגות האופנה לאביב־קיץ 2019 מכנסי רוכבים בגרסאות אלגנטיות שמטשטשות את המקור הספורטיבי: הלייקרה מפנה את מקומה לבדים יותר מחוייטים; המראה המלא משודרג באמצעות ז’קט מחוייט וארוך, מעיל קל, או חולצה גברית גדולה במיוחד; והדפסים, תיפורים ואפליקציות שונות מחליפים את המיקס של שחור וגוונים זרחניים המסורתי.

מכיוון שמדובר בפריט לבוש לא סלחני, אנחנו ממליצים לבדוק איך הוא יושב עליכן בכמה מראות בחנות - יש זוועות שמתגלות רק בתאורה מסויימת. ואם יש ספק - עדיף להימנע. כמו שחז"ל אמרו: "אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות