אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Perimeter 81 גייסה 5 מיליון דולר

חברת הסייבר Perimeter 81 גייסה 5 מיליון דולר

החברה מפתחת פתרון אבטחת מידע ענני שמחליף את טכנולוגיות ה-VPN וחומת האש ומבוסס על חומרה מקומית; את סבב הגיוס הובילה ספרינג ונצ'רס של אביב רפואה

26.03.2019, 13:02 | הגר רבט
חברת הסייבר הישראלית Perimeter 81 הודיעה היום (ג') על השלמת סבב A בסך 5 מיליון דולר. את הסבב הובילה ספרינג ונצ'רס (Spring Ventures) בשליטתו של אביב רפואה, והשתתפו בו משקיעים נוספים ובעלי מניות קיימים של Perimeter 81 בארה"ב. מדובר בהרחבה של סבב עליו הודיעה החברה כבר ב-2017.

קראו עוד בכלכליסט

Perimeter 81 מפתחת פתרון אבטחת מידע ענני שמחליף את טכנולוגיות ה-VPN וחומת האש ומבוסס על חומרה מקומית. מהחברה נמסר כי היא משרתת מגוון רחב של ארגונים - מחברות בגודל בינוני ועד לחברות Fortune 500 - וצופה צמיחה משמעותית של מאות אחוזים בחודשים הקרובים.

אביב רפואה אביב רפואה אביב רפואה

Perimeter 81 היא המיזם השני של שני מייסדיה, עמית ברקת ושגיא גידלי, שהקימו גם את SaferVPN - שירות VPN לשוק הצרכני. הוא הושק בתחילת 2014 וזכה ליותר מ-3 מיליון הורדות ברחבי העולם.

ברקת, מנכ"ל 81 Perimeter, מסר: "מגמת המעבר לענן והשימוש ההולך וגובר במכשירים ניידים, משנים מהיסוד את התפיסה המסורתית לגבי אבטחת רשתות, הענן והגישה ליישומים. עליית הענן והניידות שיבשה את אבטחת הרשת, הענן והיישומים השונים. בעידן בו עובדים נמצאים רוב הזמן בדרכים או ממקומות שונים ברחבי העולם, החברות עושות שימוש נרחב יותר בענן. תוכנות מבוססות חומרה כבר אינן מתאימות לכוח העבודה המודרני והמבוזר של ימינו. הפתרון שלנו מאפשר לעסקים להבטיח גישה קלה ואינטואיטיבית יותר למשאבי רשת מקומיים, לסביבת הענן וליישומים עסקיים".

רפואה, מייסד ומנכ"ל ספרינג ונצ'רס, מסר: "אנחנו מאמינים גדולים בתחום הסייבר בענן ואנו עוקבים אחרי Perimeter 81 מזה תקופה ארוכה. עם גישתה הייחודית והחדשנית לפתרון אבטחת הסייבר לארגונים, הצוות הנהדר ושיעור הצמיחה המרשים, תוכל עתה החברה לצמוח אפילו מהר יותר בעולם, להוסיף יכולות אבטחה חדשות ולהגשים את חזונה להעברת אבטחת הרשת לענן באופן מלא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות