אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המצב הביטחוני לא הרתיע: מנכ"ל סיטי העולמית בביקור בזק בישראל

פרסום ראשון

המצב הביטחוני לא הרתיע: מנכ"ל סיטי העולמית בביקור בזק בישראל

מייקל קורבט הגיע לביקור במעבדת החדשנות של סיטי בתל אביב ונפגש עם סטארטאפים המשתתפים בתוכנית ההאצה של סיטי, ועם אחרים מתחום הסייבר והפינטק; במעבדת החדשנות של סיטי בישראל מועסקים יותר מ-200 עובדים

27.03.2019, 12:29 | מאיר אורבך

מנכ"ל סיטי העולמית מייקל קורבט, נחת הבוקר בישראל - כך נודע לכלכליסט. קורבט הגיע לביקור בזק במעבדת החדשנות של סיטי בתל אביב - המעבדה הגדולה ביותר שמפעיל הבנק מחוץ לארה"ב - ונפגש עם סטארטאפים המשתתפים בתוכנית ההאצה של סיטי, כמו גם עם אחרים מתחום הסייבר והפינטק. המפגשים התקיימו ב-Labs במגדל שרונה עזריאלי בתל אביב.

קורבט אף נפגש עם מספר מצומצם של בכירים במסגרת שולחן עגול שאירח מנכ"ל סיטי ישראל, ניל קורני, וביניהם: רונה שגב, חיים שני, מיכל צור (קלטורה), מיכה קאופמן (פייבר), יובל טל (פיוניר), מיקי בודאי ויובל שחר (team 8). היזמים ומנהלי הקרנות סיפרו לקורבט על פעילותם ועל האתגרים איתם התמודדו בדרך לבניית חברות מצליחות.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל סיטי, מייקל קורבט היום במפגש מנכ"ל סיטי, מייקל קורבט היום במפגש מנכ"ל סיטי, מייקל קורבט היום במפגש

זהו ביקורו השני של קורבט בישראל, לאחר שבשנת 2014 הגיע לטקס חנוכתה הרשמית של המעבדה בקריית עתידים ושל תוכנית האקסלרטור לסטארטאפים בתחום הפינטק.

במעבדת החדשנות של סיטי בישראל מועסקים כיום יותר מ-200 עובדים. העבודה במעבדה מתמקדת בבינה מלאכותית ומכונה לומדת, ניתוחי שפה והתנהגות ורובוטיקה, כמו גם בפיתוח אפליקציות מובייל ובפרויקטים של עיבוד וניתוח מידע פיננסי - כולם עבור קבוצת סיטי העולמית.

מנכ"ל סיטי מייקל קורבט במפגשעם סטארטאפיסטים, הבוקר מנכ"ל סיטי מייקל קורבט במפגשעם סטארטאפיסטים, הבוקר מנכ"ל סיטי מייקל קורבט במפגשעם סטארטאפיסטים, הבוקר

בשנת 2013 הקימה סיטי תוכנית האצה ראשונה מסוגה ליזמי פינטק. עד היום השתתפו בתוכנית כ-90 חברות סטארטאפ, שגייסו 750 מיליון דולר. בנוסף, סיטי השקיעה עד כה בשבע חברות סטארטאפ ישראליות. רק בשבוע שעבר הודיעה סיטי כי הובילה סבב השקעות בחברת הסטארטאפ הישראלית האניבוק, ולפני כן בחברת הסטארטאפ קונגארד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות