אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חם מהתנור: P30 ו-P30 פרו, מכשירי הדגל של וואווי

הנחנו יד על הטלפונים החדשים של הענקית הסינית, שצוידו ביכולות צילום יוצאות דופן ובעיצוב נאה. במה הם מתעלים על המתחרים מבית אפל וסמסונג?

27.03.2019, 15:53 | עומר כביר, פריז

וואווי מאוד רוצה להפוך ליצרנית המובייל הגדולה בעולם. האם שני סמארטפוני הדגל שהחברה חשפה אתמול בפריז - ה-P30 וה-P30 Pro - יעזרו לה לעשות את זה? לקחנו אותם לבדיקה דקות ספורות אחרי ההשקה בניסיון להשיב על השאלה וללמוד עוד על החידושים שבהם.

קראו עוד בכלכליסט

המכשירים עושים רושם טוב - במיוחד דגם הפרו שמעוצב יפה יותר עם שוליים מעוגלים שיוצרים את הרושם שמדובר במכשיר ללא מסגרת מסך כלל.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: מכשירי וואווי החדשים (10 תמונות)

אף שאין בהם משהו מרגש או קפיצת פיתוח יוצאת דופן ובולטת, מדובר במכשירים איכותיים, כאשר המצלמה המתקדמת מעניינת במיוחד. החברה מבטיחה יכולות יוצאות דופן כמו רגישות גבוהה לאור שמאפשרת לצלם תמונות עשירות בפרטים גם בחשכה.

צילום לילה ב-P30 פרו (מימין) לעומת צילום לילה במכשירים המתחרים של אפל וסמסונג, צילום: youtube צילום לילה ב-P30 פרו (מימין) לעומת צילום לילה במכשירים המתחרים של אפל וסמסונג | צילום: youtube צילום לילה ב-P30 פרו (מימין) לעומת צילום לילה במכשירים המתחרים של אפל וסמסונג, צילום: youtube

אם אכן תעמוד המצלמה בהבטחות, היא עלולה להתברר כתכונה המנצחת של המכשירים ולעזור לוואווי במשימתה להפוך ליצרנית המובייל הגדולה בעולם כבר השנה. ואולם, בדרך תצטרך וואווי להתגבר על חוסר הביטחון העצמי שניכר היטב באירוע ההשקה שלה.

חלק ניכר מהאירוע הוקדש להשוואת המכשירים החדשים לסמארטפונים המתחרים מבית אפל וסמסונג (אפל כמעט אף פעם אינה מזכירה מתחרות באירועי השקה, וסמסונג עושה זאת אם בכלל רק לזמן קצר). נראה שבוואווי עדיין מרגישים שיש להם מה להוכיח כדי להיות זכאים לשחק במגרש של הגדולים. אבל כדי באמת להיות מספר 1, החברה צריכה להתחיל לחשוב כמו מספר 1.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות