אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משלחת עסקית תתלווה לנשיא ריבלין בביקורו בקנדה צילום: עמית שעל

משלחת עסקית תתלווה לנשיא ריבלין בביקורו בקנדה

במשלחת יהיו נציגים של 20 חברות המתמחות בטכנולוגיות סייבר, תוכנה, מכשור רפואי, טכנולוגיות חקלאות ומים, מדעי חיים, מדעי המוח ועוד. בראש המשלחת יעמוד שרגא ברוש

28.03.2019, 12:51 | אמיתי גזית

משלחת עסקית בראשות נשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש, תתלווה בשבוע הבא לביקורו של נשיא המדינה ראובן ריבלין בקנדה.

במשלחת יהיו נציגים של 20 חברות המתמחות בטכנולוגיות סייבר, תוכנה, מכשור רפואי, טכנולוגיות חקלאות ומים, מדעי חיים, מדעי המוח, ביטחון המדינה ועוד. הם יקיימו פגישות עסקיות עם חברות קנדיות רלוונטיות במטרה לפתח קשרים מסחריים.

בין החברות המשתתפות במשלחת, נציגות לתעשיות הביטחוניות על ידי התעשייה האווירית, מגל מערכות ורפאל. כן יקחו חלק במשלחת קרן תשתיות ישראל של הראל ביטוח ועו"ד יהודה רוה, המרכז הרפואי שיבא ועוד.

שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים, צילום: עמית שעל שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים | צילום: עמית שעל שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים, צילום: עמית שעל

ב-2 באפריל יתקיים אירוע בהשתתפות הנשיא ריבלין, ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו, ברוש, מושל פרובינציית אונטאריו דאג פורד, וראשי הקהילה היהודית בקנדה.

ברוש: "נוכל להגדיל את הסחר בין המדינות מ -1.1 ל-2 מיליארד דולר".

בשנת 2018 היצוא מישראל לקנדה עלה ב-19% ועמד על 741 מיליון דולר. היבוא עלה ב-6% ועמד על 269 מיליון דולר. מרבית היצוא הוא של מכונות (23%) מוצרי תעשיות כימיות (32%) ומכשירים וכלים אופטיים (12%). מרבית היבוא מקנדה הוא של מכונות וציוד חשמלי (28%), נייר וקרטון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות