אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פירמת איתן מהולל שדות ממזגת לתוכה את מחלקת שוק ההון של יוסי אברהם צילום: יוסי דגן

פירמת איתן מהולל שדות ממזגת לתוכה את מחלקת שוק ההון של יוסי אברהם

המחלקה בראשותו של עו"ד דודי כהן מונה שישה עורכי דין. בין לקוחותיה: רשת בתי הדיור מגדלי הים התיכון, ילין לפידות, קרן KCPS וקרן ארבל. עו"ד כהן יצטרף למחלקת שוק ההון במשרד איתן מהולל שדות, וינהל אותה בצוותא עם עו"ד ניר וייסברגר

28.03.2019, 14:04 | ליטל דוברוביצקי

משרד עו"ד איתן מהולל שדות ושות' ממזג לתוכו את מחלקת תאגידים ושוק ההון של משרד יוסי אברהם ושות', בראשותו של עו"ד דודי כהן. כהן שימש בשנים האחרונות כשותף מנהל של משרד יוסי אברהם ושות', כמו כראש תחומי המשפט התאגידי ושוק ההון, וליווה שורה ארוכה של חברות ציבוריות מובילות.

המחלקה בראשותו מונה שישה עורכי דין, ובהם: עו"ד מישה גיטרמן, עו"ד אלעד רשטיק ועו"ד עמרי אורן, והיא מטפלת במגוון לקוחות, כגון רשת בתי הדיור מגדלי הים התיכון, ילין לפידות, קרן KCPS, קרן ארבל ו-וולקן מצברים.

קראו עוד בכלכליסט

עורכי הדין רפי ליבא, נטע שטדלר שקד, דודי כהן וירון מהולל, צילום: יוסי דגן עורכי הדין רפי ליבא, נטע שטדלר שקד, דודי כהן וירון מהולל | צילום: יוסי דגן עורכי הדין רפי ליבא, נטע שטדלר שקד, דודי כהן וירון מהולל, צילום: יוסי דגן

עו"ד דודי כהן מצטרף למחלקת שוק ההון במשרד איתן מהולל שדות, וינהל אותה בצוותא עם עו"ד ניר וייסברגר. לאחר המיזוג תמנה המחלקה שמונה עורכי דין. מיזוג המחלקה מהווה חלק ממהלך אסטרטגי לחיזוק תחומי הליבה במשרד איתן מהולל שדות. בתחילת השנה מיזג אליו המשרד את פירמת הבוטיק ProPats המתמחה בקניין רוחני, בראשות עו"ד ולדימיר שרמן, המונה ארבעה עובדים, ועוד קודם לכן גייס את עורך הפטנטים דיוויד סילבר, ששימש עד אז כבכיר בחברת התרופות טבע.

עו"ד ירון מהולל, שותף בכיר באיתן מהולל שדות: "מיזוגה של מחלקת שוק ההון מהווה מכפיל כוח משמעותי למשרד ומעניק לנו תנופה משמעותית בפעילות ובאיכות השירות הניתן ללקוחות. אין לי ספק שבזכות מומחיותו של דודי ומחלקתו נעמיק את פעילותנו בתחום ונביא את המשרד להישגים נוספים".

עו"ד רפי ליבא, שותף בכיר באיתן מהולל שדות: "ההצטרפות של דודי ומחלקתו מהווה חלק מהאסטרטגיה שלנו לחזק את תחומי המומחיות שלנו. המיזוג יעניק ללקוחותינו ערך מוסף ויוביל לצמיחה בפעילותנו".

עו"ד דודי כהן: "אני שמח על המיזוג עם משרד צומח ודינמי כמו משרד איתן מהולל שדות. נוסף על צבר הלקוחות המרשים ההולך עמנו שנים רבות, אני מלא ציפייה לפגוש ולהעניק שירות משפטי מהשורה הראשונה ללקוחות המשרד, ובטוח שנוכל להביא לידי ביטוי מיטבי את הסינרגיה בתחומי הפעילות שלנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות