אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי רשות שוק ההון ממורמרים: משה ברקת גיבש מכרז גדול למידותיהם צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

עובדי רשות שוק ההון ממורמרים: משה ברקת גיבש מכרז גדול למידותיהם

ל"כלכליסט" נודע, כי הממונה על רשות שוק ההון מקדם איוש של 3 תקנים חדשים לסגנים, שאחד מהם כבר אויש בימים האחרונים. עם זאת, עובדי הרשות הביעו תסכול מתנאי המכרזים שהציבו דרישות סף גבוהות מדי עבורם

28.03.2019, 14:58 | רחלי בינדמן

הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת שוב מעורר סנסציות לאחר שלפני כמה חודשים ביקש לאשר לו מינויים של משרות אמון בשכר של עשרות אלפי שקלים החורג ממגבלות נציבות שירות המדינה.

קראו עוד בכלכליסט

כעת נודע ל"כלכליסט", כי ברקת מקדם איוש של 3 תקנים חדשים למשרות סגנים ברשות, שאחד מהם אויש בימים האחרונים. עמית גל נבחר לשמש כסגנו של ברקת בתחום הסולבנסי וניהול הסיכונים. ברקת פרסם לאחרונה שני מכרזים חדשים - האחד לסגן שיהיה אחראי על תחום ההשקעות והשני סגן בתחום החשבונאות, דוחות כספיים וביקורת.

משה ברקת , צילום: עמית שעל משה ברקת | צילום: עמית שעל משה ברקת , צילום: עמית שעל

ל"כלכליסט" נודע כי עובדי הרשות הביעו תסכול עמוק מתנאי המכרזים שהציבו דרישות סף גבוהות מדי ולכן לא יכלו להתמודד בהם - כך שעל פניו נראה שברקת כיוון למינויים מן החוץ.

שני סגנים בכירים של ברקת - הראל שרעבי ויואב גפני צפויים לפרוש עד סוף השנה לאחר שקדנציית כהונה בת 5 שנים שלהם תסתיים. לשני סגנים נוספים - אסף מיכאלי ועבד חסדיה יש עוד זמן עד תום הכהונה.

אף על פי כן, מאז הגעתו של ברקת לפני כחצי שנה העובדים ובהם הבכירים מתרגלים למציאות ניהולית חדשה והם לאו דווקא מרגישים עמה בנוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות