אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלילה בחצות: הדלק יתייקר ב-20 אג' לליטר - ל-6.32 שקלים צילום: שאטרסטוק

הלילה בחצות: הדלק יתייקר ב-20 אג' לליטר - ל-6.32 שקלים

ההתייקרות מגלמת עלייה של 41 אג' במחיר הליטר רק בחודשיים האחרונים, שהם פועל יוצא של עליית מחיר חבית הנפט. המס ממשיך להיות גבוה ומהווה 63% ממחיר ליטר בנזין

31.03.2019, 12:04 | ליאור גוטמן
מינהל הדלק שבמשרד האנרגיה מפרסם לפני שעה קלה (א) את מחירי הבנזין לחודש אפריל. הלילה בחצות יתייקר ליטר בנזין 95 אוקטן בשירות עצמיב-20 אג' ל-6.32 שקלים, לעומת 6.12 ליטר היום. מחיר השירות בתחנת הדלק ישאר ללא שינוי ועד 21 אג' לליטר.

קראו עוד בכלכליסט

גם המחיר באילת מתייקר ומהיום בחצות תשלמו שם 5.4 שקליםלליטר, התייקרות של 17 אג' לעומת המחיר הנוכחי. עמלת השירות באילת - 18 אג' לליטר.

ארכיון, צילום: עמית מגל ארכיון | צילום: עמית מגל ארכיון, צילום: עמית מגל

ההתייקרות האמורה מגלמת עלייה של 41 אג' במחיר הליטר רק בחודשיים האחרונים, שהם פועל יוצא של עליית מחיר חבית הנפט.

עיון בנתוני משרד האנרגיה מעלה שבמהלך החוש האחרון נרשמה עלייה של כ-10.3% במחיר הבנזין באגן הים התיכון, זאת בתוספת עלייה של כשליש האחוז בשער הדולר. כך או כך, חלקו של המס ממשיך להיות גבוה וממחר הוא יהווה 63% ממחיר ליטר בנזין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
בתגובה למס 3 כמה מליארדים עלו הקומבינות של ביבי?
ראש ממשלה שתחתיו נטל המס ומטל יוקר המחייה רק עלה ועוד אחרי שיצאו לרחובות למחאת האוהלים ונבטיח להם לטפל בזה ואכן טיפל מאז הכל עלה פי כמה כולל החשמל שהיה צריך לרדת בחצי אחרי מציאת הגז חחח לא רק שלא ירד אלה עלה תבדוק עם ראש הממשלה שלך מה היתה הקומבינה
עינת  |  31.03.19
5.
בתשובה למגיב 3: אל תגיב בעיתון שבשמו המילה כלכלה
280 אלף שווים כקליפת השום למיליארדים. פעם הבאה אולי אל תבלבל ביצים על *מועמדים* לממשלה וסכומים כל כך זניחים כשמיליונים ומיליארדים מתקציב המדינה ממנים בירוקרטיה ותו לא. כמונופולים גדלים מאחורי הקלעים כי מדינת ישראל חלשה מולם. 280 אלף שקל? סכום שלא שווה אפילו דיו על שטר חוב בהשוואה למיליארדים.
אסף  |  31.03.19
לכל התגובות