אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברקליס ישקיע עד 10 מיליון ליש"ט בחברות בוגרות המאיץ בישראל צילום: בלומברג

ברקליס ישקיע עד 10 מיליון ליש"ט בחברות בוגרות המאיץ בישראל

הבנק צפוי לבצע את ההשקעות בחברות בתחומי תשלומים, בלוקצ'יין, אבטחה, ניהול סיכונים ועוד; המאיץ של ברקליס בתל אביב פתח בימים אלה את המחזור הרביעי שלו; עד כה, השתתפו בתוכניות ההאצה הגלובליות של הבנק כ-140 חברות

01.04.2019, 14:46 | מאיר אורבך
בנק ברקליס ישקיע עד 10 מיליון ליש"ט בחברות ישראליות שבגרו את תוכנית ההאצה שלו בארץ. ההשקעה תתבצע באמצעות Rise growth Investments, תוכנית ההשקעות החדשה של הבנק, שתאפשר לבנק להשקיע עד 10 מיליון ליש"ט בכל מחזור של האקסלרטור. במקביל, היום הבנק על פתיחת המחזור הרביעי של האקסלרטור בשיתוף Techstars.

קראו עוד בכלכליסט

האקסלרטור הינו תכנית בת 13 שבועות לחברות סטארט-אפ בתחומי הפינטק; עד כה היו לבנק 14 מחזורים שסיימו את התוכנית האקסלרטור בלונדון, ניו יורק ותל אביב, עם יותר מ-140 החברות אשר השתתפו בתכנית ושוויין מוערך ביותר מ-700 מיליון דולר.

משקיעים במיזמי האקסלרטור. ברקליס, צילום: בלומברג משקיעים במיזמי האקסלרטור. ברקליס | צילום: בלומברג משקיעים במיזמי האקסלרטור. ברקליס, צילום: בלומברג

מאריקיט קורקורן, מנהלת התכניות בקבוצת החדשנות בברקליס, מסרה: "אנחנו נרגשים לפתוח את המחזור הרביעי של האקסלרטור בתל אביב. התכנית מהווה הצלחה עצומה מאז השקתה ב-2014, כאשר מספר שותפויות הוקמו בין ברקליס ובין חברות משתתפות".

הילה אוביל ברנר, מנהלת האקסלרטור של ברקליס בשיתוף עם Techstars, הוסיפה: "אנחנו נלהבים להוות את החזית של האקוסיסטם בתחום הפינטק. התכנית תארח עשרה סטארט-אפים משדות שונים של עולם הפינטק, שמספקים פתרונות חדשניים בתחומים כגון בלוקצ'יין, סייבר, בנקאות פתוחה, ניהול סיכונים, תשלומים, וכיוונים מלהיבים נוספים של טכנולוגיות פיננסיות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות