אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלטשולר שחם ירכוש נתח מאופל בלאנס בפרמיה של 10% צילום: אוראל כהן

אלטשולר שחם ירכוש נתח מאופל בלאנס בפרמיה של 10%

בית ההשקעות ישלם 27 מיליון שקל עבור 10% מחברת השירותים הפיננסיים; לזרוע הגמל והפנסיה של אלטשולר שחם יונפקו 8.9 מיליון מניות החברה; אופל בלאנס, שמנוהלת על ידי דני מזרחי, קופצת ב-10% בבורסה לשווי שוק של 248 מיליון שקל

02.04.2019, 12:14 | חזי שטרנליכט

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

בית ההשקעות אלטשולר שחם ירכוש 10% מחברת השירותים הפיננסיים אופל בלאנס, ב-27.1 מיליון שקל - פרמיה נדיבה של 10.8% על מחיר השוק. כך דיווחה היום (ג') אופל בלאנס.

קראו עוד בכלכליסט


ההשקעה עוקבת אחרי רכישה דומה של בית ההשקעות מור, שרכש בסוף מרץ נתח של 8% מחברת ניכיון הצ'קים ושירותי המטבע שוהם ביזנס.

           

דני מזרחי, מנכ"ל חברת אופל בלאנס, צילום: אוראל כהן דני מזרחי, מנכ"ל חברת אופל בלאנס | צילום: אוראל כהן דני מזרחי, מנכ"ל חברת אופל בלאנס, צילום: אוראל כהן
לזרוע הגמל והפנסיה של אלטשולר שחם יונפקו 8.9 מיליון מניות של אופל פלאנס, שבשליטת משפחת מזרחי. המחיר שבו תקנה אלטשולר שחם את המניות בההנפקה הוא 3.05 שקלים למניה, מחיר שגבוה ב-10.8% מהמחיר שבו ננעלה מניית אופל בלאנס בתום המסחר אתמול.

המניה מזנקת היום בצהריים בבורסת תל אביב ב-10%, למחיר של 3.1 שקלים במחזור של מעל לחצי מיליון שקל. מחיר המניה הנוכחי מגלם לאופל בלאנס שווי שוק של 248 מיליון שקל, עלייה של 23 מיליון שקל ביחס למחיר בו פתחה את המסחר הבוקר. בתוך שנה זינקה מניית אופל בלאנס ב-49%.

החברה חתמה את 2018 עם הכנסות של 60 מיליון שקל ורווח נקי של 22.7 מיליון שקל. מנכ"ל החברה הוא דני מזרחי שמחזיק ב-15.14% מהון המניות שלה. בנוסף אליו עוד שלושה בעלי מניות בשיעור החזקה דומה: מיכאל איתן, שחר מזרחי ויהושע מזרחי. ביחד הם בעלי השליטה בחברה, כאשר שחר מזרחי הוא נציג של בני משפחה נוספים. כניסתו של אלטשולר שחם כבעל עניין הופכת אותו לגוף המוסדי הראשון שמשקיע בהיקפים כאלה בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות