אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת גוטקס, בעלת הזכיון לזארה, נכנסת לתחום מכירות האון-ליין צילום: CNN

קבוצת גוטקס, בעלת הזכיון לזארה, נכנסת לתחום מכירות האון-ליין

כיום יש לזארה בישראל אתר תדמיתי שמוצגים בו פריטים לצד מחירים בשקלים, אבל לא ניתנת לצרכן אפשרות לבצע הזמנות ממנו. בעולם מפעילה החברה אתר און-ליין שאינו מבצע משלוחים לישראל

02.04.2019, 15:30 | אורנה יפת

קבוצת גוטקס מותגים בעלת הזכיון למותג זארה נכנסת לתחום המכירות המקוונות. זארה תשיק בישראל אתר סחר מקוון שיעלה לאוויר בקרוב ויאפשר להזמין פריטי לבוש של המותג עד הבית.

קראו עוד בכלכליסט

כיום יש לזארה בישראל אתר תדמיתי שמוצגים בו פריטים לצד מחירים בשקלים, אבל לא ניתנת לצרכן אפשרות לבצע הזמנות ממנו. בעולם מפעילה החברה אתר און-ליין שבמדינות מסוימות פתוח להזמנת משלוחים הביתה אך לא מבצע משלוחים לישראל.

חנות של זארה, צילום: סיון פרג חנות של זארה | צילום: סיון פרג' חנות של זארה, צילום: סיון פרג

מותג האופנה זארה נחשב לאחד המותגים המובילים בישראל, אך מכירותיו נמצאות במגמת ירידה בשנתיים האחרונות כתוצאה מהתחזקות המכירות באון-ליין וקניות שמבצעים ישראלים בחו"ל. כעת זארה החליטה להשתלב בתחום הצומח של המכירות המקוונות אך היא נכנסת אליו באיחור של שנים רבות אחרי מתחרותיה בישראל.

המתחרה הגדולה שלה קבוצת פוקס השיקה בסוף 2017 אתר סחר שמשמש כמרקט פלייס לשמונים מותגים, גולף פעילה עם אתרי סחר משנת 2015 וקסטרו היתה החלוצה בתחום שנכנסה לאון-ליין כבר ב-2013 וכיום נמצאת בשלב של הקמת אתרי סחר חדשים לכל מותגי קבוצת קסטרו הודיס.

מקבוצת זארה נמסר בתגובה: "אנו מאשרים כי זארה משיקה את החנות המקוונת שלה בישראל בקרוב.  זארה מפתחת פלטפורמה משולבת של חנויות פיזיות וחנויות און-ליין, דרכה הלקוח יכול לגשת למוצרים שלנו בזמן ובמקום הנוח ביותר עבורו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות