אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לדברוקס ישראל סוגרת את פעילותה ומפטרת את כל עובדיה צילום: שאטרסטוק

פרסום ראשון

לדברוקס ישראל סוגרת את פעילותה ומפטרת את כל עובדיה

חברת ההימורים הבריטית צפויה להציע ל-140 העובדים בארץ תפקידים אחרים, אך לא מעט מהם צפוים לאבד את משרתם. רוב התפקידים יהיו במשרד בגיברלטר, וחלקם בהודו

02.04.2019, 17:47 | מאיר אורבך
לדברוקס קורל ישראל סוגרת את משרדיה ומפטרת את כל עובדיה בישראל; החברה מעסיקה בארץ כ-140 איש, שיפוטרו עם סגירת המשרדים עד סוף השנה. החברה היא אחת ממפעילות שירותי ההימורים הגדולות בבריטניה, ומחזיקה שלוחות בכל אירופה.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך 2018 שכרה לדברוקס קומה שלמה במגדלי עזריאלי שרונה והודיעה על כוונתה לגייס 100 עובדים נוספים לחברה נוסף על ה-100 שהיו לה דאז. החברה הוקמה כתוצאה מאיחוד בין הפעילות של חברת לדרברוקס עם הפעילות של חברת גאלה קורל ב-2015.

סניף של לדברוקס בבריטניה, צילום: איי פי סניף של לדברוקס בבריטניה | צילום: איי פי סניף של לדברוקס בבריטניה, צילום: איי פי

הדיווח סגירת המשרדים בישראל הגיע במקביל להודעה על מינוי של דומיניק גרונסל, מנהל שיווק חדש שיהיה אחראי ליישום מדיניות שיווק שסגירת המשרדים היא חלק ממנה. 

לדרברוקס מתכוונת להציע ל-140 העובדים תפקידים אחרים בחברה בעולם או שיפוטרו. כל התפקידים השיווקיים הקיימים יועברו לגיברלטר, ואילו הזדמנויות טכנולוגיה ספציפיות זמינות במשרד היידראבאד של GVC בהודו. "אנו מחויבים להבטיח לעובדים טיפול בצורה הוגנת וחמלה עם סיוע מעשי בתנאי לנקוט את הצעדים הבאים בקריירה שלהם", מסר דובר GVC.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות