אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אישה סינית נכנסה למועדון של טראמפ בפלורידה עם מכשיר ועליו תוכנות זדוניות צילום: איי אף פי

אישה סינית נכנסה למועדון של טראמפ בפלורידה עם מכשיר ועליו תוכנות זדוניות

יוג'ינג ג'אנג, בת 32, הואשמה בבית משפט פדרלי לאחר ששיקרה לסוכנים החשאיים והצליחה להיכנס למאר א-לאגו - הריזורט היוקרתי של הנשיא האמריקני בפלורידה - כשהיא נושאת עליה דיסק המכיל תוכנות זדוניות ממוחשבות ושני דרכונים סיניים

03.04.2019, 07:24 | ynet
אישה סינית הואשמה בבית משפט פדרלי בארצות הברית, לאחר שהצליחה להיכנס בסוף השבוע האחרון למאר א-לאגו - מועדון הפאר בפלורידה של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ במהלך ביקורו שם. היא הסתננה למקום כשהיא נושאת עמה מכשיר המכיל תוכנות זדוניות.

קראו עוד בכלכליסט

האישה, יוג'ינג ג'אנג, בת 32, נשאה עמה שני דרכונים סיניים ושיקרה לסוכני השירות החשאי כדי להיכנס לריזורט, כך טענה התביעה הפדרלית במסמכים שהגישה לבית המשפט. היא ניגשה לסוכן השירות החשאי במחסום שמחוץ לאחוזה בפאלם ביץ' שבפלורידה ביום שבת אחר הצהריים, ואמרה כי היא חברה במועדון שרוצה לשחות בבריכה, כשהיא מציגה את דרכוניה להזדהות.

אחוזת הנופש של טראמפ בפלורידה מאר א לאגו, צילום: שאטרסטוק אחוזת הנופש של טראמפ בפלורידה מאר א לאגו | צילום: שאטרסטוק אחוזת הנופש של טראמפ בפלורידה מאר א לאגו, צילום: שאטרסטוק

   

הסוכנים אמרו לה שהיא לא ברשימת החברים במועדון, אבל מנהל המקום חשב שהיא בתו של אחד החברים. הסוכנים הסבירו כי כאשר שאלו אותה האם אביה חבר במועדון היא לא ענתה בהחלטיות, אבל הם חשבו כי היא פשוט מתקשה לדבר אנגלית - והכניסו אותה.

סיפורה של ג'אנג השתנה כאשר היא נכנסה פנימה, אמרו הסוכנים, שם אמרה לפקיד הקבלה כי הגיעה להשתתף באירוע של האסיפה האמריקנית-סינית שתוכנן לאותו ערב. מאחר שלא נקבע אירוע כזה, הסוכנים הוזעקו למקום. הסוכן סמואל איבאנוביץ' כתב במסמכים שהוגשו לבית המשפט כי ג'אנג אמרה לו שהגיעה לפני הכנס כדי להכיר את המועדון ולצלם תמונות שלו. היא הראתה לו הזמנה בסינית שהוא לא יכול היה לקרוא.

הוא סיפר כי היא נלקחה מהמקום ונאמר לה שאינה יכולה להיות שם. היא התווכחה איתו, ונלקחה לחקירה במשרד המקומי של השירות החשאי. שם, סיפר הסוכן, התברר כי היא מדברת וקוראת אנגלית היטב, וסיפרה כי הגיעה מהעיר שאנגחאי כדי להשתתף באירוע בריזורט, על פי הזמנה של מכר בשם "צ'ארלס", שאותו הכירה רק באמצעות אפליקציית מדיה חברתית סינית. היא הכחישה כי אמרה לסוכנים בכניסה בתחילה כי היא רק רוצה לשחות בבריכה.

איבאנוביץ' אמר כי היא נשאה עליה ארבעה טלפונים סלולריים, מחשב נייד, כונן קשיח חיצוני ודיסק און קי המכיל תוכנות זדוניות. לא היה ברשותה בגד ים. ג'אנג הואשמה במתן הצהרות שווא לסוכנים פדרליים וכניסה לא חוקית לאזור מוגבל כניסה. היא נשארה במעצר עד השימוע שלה בשבוע הבא. עורך דינה מטעם המדינה סירב להגיב. אין שום אינדיקציה לכך שהייתה אי פעם קרובה לנשיא טראמפ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות