אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
20 יום לאחר שנכנסה לפירוק: ביהמ"ש אישר את מכירת מתאים לי לאיתמר צדוק צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

20 יום לאחר שנכנסה לפירוק: ביהמ"ש אישר את מכירת מתאים לי לאיתמר צדוק

איש העסקים ימשיך להעסיק 80% מעובדי הרשת, שתמכו במהלך; "בימים אלו לשמר מקומות עבודה ל-100 עובדים בתחום האופנה זה הישג גדול", אמרה עורכת הדין המייצגת את העובדים

03.04.2019, 11:35 | ליטל דוברוביצקי

עכשו זה סופי. 20 יום בלבד לאחר שנכנסה להליך פירוק זמני, השופטת עירית וינברג-נוטוביץ' אישרה היום (ד') את מכירת רשת מתאים לי לאיש העסקים איתמר צדוק שימשיך להעסיק 80% מעובדי הרשת.

קראו עוד בכלכליסט

הכנ"ר הביע תמיכה בבקשת המפרק הזמני של הרשת שפעל למכירתה, בתוך כשבועיים מיום מינויו. המפרק הזמני של רשת מתאים לי, עו"ד גיל הירשמן, ביקש לפני יומיים מבית משפט לאשר את מכירת הרשת לחברת פאלם איילנד, הנמצאת בשליטת צדוק. העובדים המיוצגים על ידי עו"ד חיות-גרינברג הביעו תמיכה במהלך. "זו תוצאה יוצאת מן הכלל. בימים אלו לשמר מקומות עבודה ל-100 עובדים בתחום האופנה זה הישג גדול", אמרה עו"ד גרינברג.

עו"ד חיות גרינברג, צילום: שני נחמיאס עו"ד חיות גרינברג | צילום: שני נחמיאס עו"ד חיות גרינברג, צילום: שני נחמיאס

הרוכשת הסכימה להתחייב להעסקת לפחות 80% מעובדי החברה שיחפצו בכך. הצעת הרכישה היא לרכישת נכסי ופעילות החברה וכן שם המותג. עבור הממכר הרוכשת תשלם סכום אשר לא יפחת מסך של כחצי מיליון שקל ולא יעלה על 2 מיליון שקל. חלק מהתמורה תשולם באופן מדורג כשיעור חלקי ממחזור ההכנסות השנתי. למפרק הוגשו שתי הצעות בלבד. ההצעה השנייה היתה בסך של 350 אלף שקל בתוספת מע"מ. את המפרק ייצג עו"ד שחר שם טוב.

לפני כשבועיים פנו עובדי רשת האופנה "מתאים לי" לבית משפט באמצעות עו"ד חיות גרינברג בבקשה למנות מפרק זמני לאחר שטענו כי חלקם לא קיבלו שכר עבור חודש פברואר. הבקשה הוגשה על ידי 30 עובדים מהרשת אשר הפעילה עד לאחרונה כ-25 סניפים ברחבי הארץ. בשיאה מנתה הרשת 120 עובדים. רשת מתאים לי (ml) היא אחת מחברות האופנה המובילות בישראל למידות גדולות.

הרשת נפתחה בשנות ה-90 וידעה קשיים כלכליים בשנים עברו, אולם בשנים האחרונות שבה להיות שחקן מרכזי בשוק האופנה למידות גדולות. לפני כ-6 שנים בית משפט מינה מפרק זמני לרשת מתאים לי שהיתה אז בבעלות איש העסקים אבי מלכה. הרשת נמכרה בשנת 2013 לחברת גלובל ריטייל ולה מועדון לקוחות הכולל כ-250 אלף חברים.

עו"ד גיל הירשמן, המפרק הזמני של מתאים לי מסר בתגובה לאחר אישור המכר: "מאחל הצלחה רבה לרוכשת במלאכת שיקום הרשת. המפרק הזמני מודה לעובדי החברה, לב"כ וליתר הגורמים שסייעו במלאכה אשר הביאה בסופו של יום לתוצאה שלפיה החברה נמכרה במחיר דומה למחיר שבה נמכרה לפני מספר שנים - וזאת על אף תנאי השוק הנוכחיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות