אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 12 שנה: הראפר 50 סנט הצליח למכור את האחוזה בקונטיקט - במחיר רצפה צילום: גטי אימג'ס

אחרי 12 שנה: הראפר 50 סנט הצליח למכור את האחוזה בקונטיקט - במחיר רצפה

המוזיקאי רכש את האחוזה לפני 16 שנה תמורת 4.1 מיליון דולר, והציע אותה למכירה לראשונה ב-2007. מה היא כוללת - וכמה קיבל תמורתה?

13.04.2019, 19:29 | שירות כלכליסט

אחד "הפילים הלבנים" הידועים יותר בקונטיקט – אחוזת פרמינגטון הענקית של הראפר 50 סנט – נמכרה בשעה טובה תמורת 2.9 מיליון דולר, 84% פחות ממה שהיה תג המחיר שלה לפני 12 שנה, כך אומרים מקורות שמקורבים למכירה.

קראו עוד בכלכליסט

המוזיקאי, ששמו מלידה הוא קרטיס ג'יימס ג'קסון השלישי, רכש ב-2003 את הנכס מהמתאגרף לשעבר מייק טייסון תמורת 4.1 מיליון דולר. אותה מכירה קבעה שיא שעודנו בתוקף, של המחיר הגבוה ביותר ששולם עבור נכס בפרמינגטון אי פעם. פרמינגטון נמצאת בערך 130 ק"מ צפונית לגריניץ'.

הנכס הועמד למכירה לראשונה ע"י 50 סנט ב-2007, ומאז הוצע למכירה ע"י סוכנויות נדל"ן שונות ומחירו נחתך מספר פעמים. לאחרונה עמד מחירו על 4.995 מיליון דולר, והוא גם הוצע להשכרה תמורת 100 אלף דולר לחודש.

הראפר 50 סנט, צילום: גטי אימג הראפר 50 סנט | צילום: גטי אימג'ס הראפר 50 סנט, צילום: גטי אימג

האחוזה משתרעת על פני 4,600 מ"ר ומכילה 52 חדרים, והיא גדולה בהרבה מנכסים אחרים בפרמינגטון. היא מכילה גם מגרש כדורסל שעליו מתנוסס הסמל של להקתו של הראפר – G-Unit, ומועדון לילה שעל קירותיו הוא מצויר כשהוא עונד ענק בצורת צלב ומחזיק בידו אקדח. כמו כן נמצאים בה חדרי משחק, אולפן הקלטות, קולנוע ביתי, בריכה פנימית ומרכז ועידות.

תחזוקת האחוזה עלתה לג'קסון כמעט 70 אלף בחודש, כולל מסי רכוש ותשלומי משכנתא, כך מראים מסמכים שקשורים לפשיטת הרגל שעליה הכריז ב-2015. אך הוא הצליח להחזיק בנכס למרות קשייו הכספיים.

נראה שג'קסון לוקח בהומור את כשלונו עד כה למכור את הנכס. ב-2017, לאחר ניסיון פריצה שאירע באחוזה, הוא התלוצץ באינסטגרם ששכח שהבית בכלל בבעלותו. "הבית שלי נפרץ, חשבתי שכבר מכרתי את הבXזXXX ".

בהופעה שלו בתוכנית של סטיבן קולברט בינואר, דיבר ג'קסון על כאב הראש שגורמת הבעלות על בית כל כך גדול. "מכיר את ההרגשה כשאתה מביט במורד המסדרון של הבית שלך, ולא מתחשק לך ללכת לשם? דברים מתקלקלים כי לא משתמשים בהם, כל הנורות מרצדות מחוסר שימוש".

האחוזה של הראפר 50 סנט בקונטיקט, צילום: Douglas Elliman האחוזה של הראפר 50 סנט בקונטיקט | צילום: Douglas Elliman האחוזה של הראפר 50 סנט בקונטיקט, צילום: Douglas Elliman

 , צילום: Douglas Elliman צילום: Douglas Elliman  , צילום: Douglas Elliman

 בריכה מקורה, צילום: Douglas Elliman בריכה מקורה | צילום: Douglas Elliman  בריכה מקורה, צילום: Douglas Elliman

 קולנוע ביתי, צילום: Douglas Elliman קולנוע ביתי | צילום: Douglas Elliman  קולנוע ביתי, צילום: Douglas Elliman

האחוזה מלמעלה, צילום: Douglas Elliman האחוזה מלמעלה | צילום: Douglas Elliman האחוזה מלמעלה, צילום: Douglas Elliman

 , צילום: Douglas Elliman צילום: Douglas Elliman  , צילום: Douglas Elliman

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות