אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לישון עם המונה ליזה: הלובר ו-Airbnb עם הצעה של פעם בחיים צילום: בלומברג

לישון עם המונה ליזה: הלובר ו-Airbnb עם הצעה של פעם בחיים

פלטפורמת שיתוף הדירות והמוזיאון המפורסם הכריזו על שיתוף פעולה, במסגרתו תיערך הגרלה בין העונים על השאלה "מדוע אתם תהיו האורחים המושלמים של המונה ליזה?"; הזוכה המאושר יבלה לילה עם חלק מיצירות האומנות המפורסמות בהיסטוריה - הכל כלול

03.04.2019, 20:49 | שירות כלכליסט

מוזיאון הלובר בצרפת מעניק לחובב אומנות בר מזל הזדמנות של פעם בחיים: המוזיאון המפורסם חבר לפלטפורמת שיתוף הדירות Airbnb, להגרלה שהמנצח בה יזכה לבלות לילה לצד יצירות אמנות דגולות כמו המונה ליזה.

קראו עוד בכלכליסט

תור למונה ליזה. הזוכה יחלוק איתה אוהל וארוחת ערב, צילום: bossfight תור למונה ליזה. הזוכה יחלוק איתה אוהל וארוחת ערב | צילום: bossfight תור למונה ליזה. הזוכה יחלוק איתה אוהל וארוחת ערב, צילום: bossfight

כל מה שצריך לעשות על מנת להשתתף בהגרלה זה להיכנס ללינק airbnb.com/louvre, ולענות על השאלה: "מדוע אתם תהיו האורחים המושלמים של המונה ליזה?" ניתן להגיש מועמדות עד ה-12 באפריל. זוכה אחד ייבחר, והוא או היא יוכלו לבחור אדם נוסף שיצטרף אליהם. מסיבת הפיג'מות תתקיים ב-30 באפריל.

הזוג המאושר יישן בתוך אוהל לבן ויוקרתי, שאמור להזכיר במראה שלו את פירמידת הזכוכית המפורסמת ברחבת הכניסה למוזיאון. הם יקבלו גם ערימה של תקליטים עם מוזיקה צרפתית, להם יוכלו להקשיב לאורך הלילה. בנוסף, השניים יהיו אורחים בהופעה אקוסטית אינטימית בתוך התאים עטורי המשי, ששימשו בעבר כביתו של נפוליאון השלישי. עוד כולל לוח הזמנים: סיור פרטי בהתאמה אישית במוזיאון, וארוחת ערב בסמוך למונה ליזה ולוונוס ממילו.

בשנים האחרונות השיקו ב-Airbnb מספר תחרויות דומות, שאפשרו לזוכים לבלות בבית מלגו, באקווריום של כרישים ובאליס איילנד בניו יורק. עם זאת, התחרות שתוכננה לשנה שעברה והציעה בילוי של לילה בחומה הגדול של סין, בוטלה בסופו של דבר בשל חשש שהמשתתפים יפגעו במונומנט המפורסם.

הלובר עלה בשנה האחרונה לכותרות גם הודות לקליפ שצילמו בו ביונסה ובעלה ג'יי.זי, שהוביל להשקת סיור בהשראתו למבקרים במוזיאון - בעלות של 34 אלף דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות