אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקצועני הייטק ו-IT – אתם מוכנים לעידן האוטונומי? צילום: istockphoto

מקצועני הייטק ו-IT – אתם מוכנים לעידן האוטונומי?

Oracle Cloud Day – כנס הענן השנתי של אורקל ישראל חוזר בסימן הבשורה האוטונומית שמביאה Oracle לעולם המחשוב

04.04.2019, 15:54 | בשיתוף Oracle
מילים כמו Blockchain, בינה מלאכותית, למידה ממוחשבת ענן, Autonomous ועוד - אינן רק סיסמאות, אלא הזדמנויות אמיתיות המלוות חברות בהתפתחותן ובדרך החדשנות שלהן.

ב-14 במאי תקיים אורקל ישראל את Oracle Cloud Day כנס הענן השנתי, שיציג את החדשות הטכנולוגיות והיישומיות העדכניות ביותר בפעולה.

הארוע השנה בסימן הבשורה האוטונומית והחדשנות בפיתוח שמביאה אורקל לעולם המחשוב, עם הדאטה בייס האוטונומי בענן אורקל, ועוד מגוון חידושים בשירותי הענן הרבים של אורקל.

כך לדוגמא, יוצגו הדרכים בהן האוטונומי מקל ומפשט פרויקטים של חדשנות, ומשמש כמכפיל כוח עבור ארגונים לטיפול בעומסי עבודה גדולים ולהפקת ערך עסקי ענק מהדאטה שלהם.

בכנס 3 מסלולים: IT Management, DBA/Technical, Code Explore , וגם Demo Ground מרתק.

מסלול Code Explore מיועד למפתחים שרוצים לבחון וליישם את הטכנולוגיות העדכניות והמובילות כיום. במסלול נלמד כיצד להשתמש ביעילות ובצורה נכונה במתודלוגיות וטכנולוגיות כגון קונטיינרים, Microservices, לימוד מכונה, בוטים מבוססי AI, , Blockchain ועוד. במסלול ילמדו המומחים שלנו טכניקות מתקדמת לפיתוח תוכנה ב- Java, Node.JS וכלים נוספים כגון Oracle Database ומאגרים נוספים מסוגים שונים.

במסלול IT Management מיועד לכל מי שקשור לחדשנות ושינוי טכנולוגי בארגון, תהליכים הקורים בקצב מהיר ומחייבים הסתגלות לשינויים הדורשת משאבים, ובמקרים רבים כניסה לעולמות טכנולוגיים חדשניים ולא מוכרים.

המשתתפים ילמדו כיצד אורקל מסייעת לארגונים להוביל בתחומם ולשמור על יתרון בקרב לקוחותיהם. זאת גם באמצעות השירותים הטכנולוגיים המוצעים בענן אורקל.

מוכנים לעולם החדש?, צילום: shutterstockph מוכנים לעולם החדש? | צילום: shutterstockph מוכנים לעולם החדש?, צילום: shutterstockph

מסלול DBA/Technical יציג את החידושים בעולם מאגרי המידע האורקליים, המשתתפים ילמדו כיצד להשתמש בטכניקות מתקדמות וכיצד בעצם מתנהל מאגר מידע אוטונומי בענן אורקל.

בזירת ה-demo ground, נציג את כל מה שצריך לדעת על שירותי הענן של אורקל, ואת כל החידושים האחרונים. מומחי אורקל ושותפים יעמדו לרשות המשתתפים.

וחידוש נוסף: הכנס יארח השנה את משתתפי קורס 'ארכיטקט ענן' שאורקל ישראל מקיימת עבור אנשי IT בארגונים ישראלים. הקורס מכשיר את המשתתפים בידע עיוני ומעשי לקראת הכשרתם לתפקיד העדכני של ארכיטקט ענן מוסמך, המעניק להם יתרון משמעותי בשוק ובארגונים בהם הם עובדים, אשר עוברים בהדרגה לענן.

עוזי נבון, מנכ"ל אורקל ישראל: "בכנס השנה נציג את הפיתוחים האחרונים בענן אורקל שמהווים מהפכה בעולם ה -IT כולו, ובראשם: הדאטה בייס האוטונומי בענן אורקל. הפיתוח שהופך את הענן מברירת מחדל למחשוב ואחסון - למכפיל כוח אמיתי.

את מכפיל הכוח הזה ארגונים מממנפים בעיקר להפקת ערך עסקי ענק מהדאטה שלהם. הדאטה בייס האוטונומי נתמך על-ידי תשתית הענן של אורקל (OCI), התשתית שכל לקוחות אורקל נהנים ממנה כבר תקופה ארוכה, ארכיטקטורה מודרנית שנבנתה לעמוד בעומסים בלתי מתפשרים הן על משאבי המחשוב, האחסון והרשת".

האירוע ב-Avenue, קריית שדה התעופה, 14.5.2019. לפרטים נוספים לחצו כאן>> 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות