אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"פיתחנו פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד להוציא פוליסת ביטוח בתוך 8 דקות" צילום: עמית שעל

30 דקות או פחות

"פיתחנו פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד להוציא פוליסת ביטוח בתוך 8 דקות"

אלון חורי, סמנכ"ל הטכנולוגיה של נקסט אינשורנס, מסביר איך משנה החברה מכפר סבא את תחום הביטוח, עם פוליסה מותאמת אישית לסוגים שונים של עסקים קטנים - ומסתערת על שוק של 135 מיליארד דולר

08.04.2019, 11:12 | שירות כלכליסט

אי אפשר להתחמק מביטוח - או שמרגישים שצריך אותו, ליתר ביטחון, או שפשוט חייבים אותו לפי חוק. התחום התקדם עם השנים ועבר לדיגיטל, עם אפשרות להשוות פוליסות וכיסויים, לחדש ביטוח קיים או להזמין אחד חדש, אבל הוא עדיין גורר איתו בדרך כלל כאב ראש לא קטן.

חברת נקסט אינשורנס מכפר סבא (next insurance) מתכננת לשנות את המצב הזה, ומתמקדת בביטוחים לעסקים קטנים בארה"ב. "פיתחנו פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד להוציא פוליסת ביטוח בתוך 8 דקות" מסביר אלון חורי, סמנ"ל הטכנולוגיה של החברה. "מכון כושר שצריך להוציא פוליסה למאמן, למשל, יכול להיעזר בנו. ועשינו גם חוזים לתחומים שונים - לנגר למשל לא היתה פוליסה שמתאימה לצרכים שלו".

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן 

בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" מסביר חורי למה תחום האינשורטק (insurtech, שילוב של ביטוח וטכנולוגיה) הפך לאחד החמים בשנים האחרונות. חורי הגיע אל התחום הזה אחרי אקזיט שרשם ביחד עם אותו צוות מייסדים, כשמכרו את חברת צ'ק ב-360 מיליון דולר לחברת אינטואיט, ועכשיו הוא מסביר אילו טעויות הם למדו מניסיון העבר, איזה עוד היבטים משפרת החברה החדשה בתחום הביטוח ולמה היא עדיין לא מתחילה לדגדג את גודל השוק הפוטנציאלי שהם מכוונים אליו - של לא פחות מ-135 מיליארד דולר.

 

אלון חורי, צילום: עמית שעל אלון חורי | צילום: עמית שעל אלון חורי, צילום: עמית שעל

"פיתחנו פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד להוציא פוליסת ביטוח בתוך 8 דקות"
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאן"פיתחנו פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד להוציא פוליסת ביטוח בתוך 8 דקות"

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות