אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת ניו יורק

"למעלה מ-9,000 חברות סטארט-אפ בניו יורק ומאות מהן ישראליות"

500 יזמים, משקיעים ובכירי הייטק ישראלים ואמריקאים משתתפים בוועידת "כלכליסט" Mind The Tech בניו יורק. הוועידה נפתחה אמש בערב גאלה חגיגי אותו פתח הנספח הכלכלי של ישראל בניו יורק, ינון אלרועי

11.04.2019, 08:33 | הגר רבט

ינון אלרועי, הנספח הכלכלי בניו יורק, פתח את מסיבת הקוקטייל בערב יום רביעי וברך את הבאים והבאות: "בשם הלשכה הכלכלית בעיר, ברוכים הבאים לניו יורק לכנס השלישי של 'כלכליסט' בעיר".

קראו עוד בכלכליסט

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: ועידת ניו יורק 2019 ערה הגאלה (17 תמונות)

"אנחנו שמחים לקחת חלק בהזדמנות הזו ולהפגיש בין אנשי עסקים ישראלים ואמריקאים. זו תקופה מרגשת ומעניינת עבור שתי המדינות. רק אתמול נערכו בישראל הבחירות וכרגיל חלק מהאנשים מרוצים וחלק לא, אבל מה שברור לכולנו זה החוסן של הישראלים והיכולת שלהם ליצור ולחדש. והנה דוגמה: היום חללית ישראלית תנחת על הירח ותעשה היסטוריה. אני לא יכול לחשוב על דרך מרגשת יותר עבור הישראלים להראות את הידע הטכנולוגי שלהם.

"מדינת ניו יורק היא הקול הכלכלי השלישי בגודלו בארה"ב עם המספר הגדול ביותר של חברות פורצ׳ן 500 במדינה. לפי NYCEDC, העיר מארחת מעל ל-100 אקסלרטורים וחללי עבודה משותפים, כאשר ההשקעה השנתית בסטארט-אפים מקומיים צמחה מ-4.3 מיליארד דולר ב-2013 ל-13.3 מיליארד ב-2018.

"למעלה מ-9000 חברות סטארט-אפ עם שווי שוק של 70 מיליארד דולר קיימות בעיר ומאות מהן ישראליות. ארגונים ישראלים כמו הטכניון ו-JVP פתחו לאחרונה פעילות בעיר במאמץ להפוך אותה להאב טכנולוגי.

"בנוסף המשימה של לשכת המסחר היא להמשיך ולארח את המשלחת הישראלית ולארגן בין השאר פגישות B2B בין חברות ישראליות ואמריקאיות. אנחנו מארחים למשל את משלחות ערים חכמות בחודש מאי, חברות פודטק בכנס ביוני וטכנולוגיית ספורט בהמשך החודש.

"נשמח לסייע לכם לאתר עסקים ולהזמין אתכם להצטרף לחלק מהכנסים שאנחנו מתכננים, כמו אלה הקשורים לסייבר, תחבורה חכמה או מים ואנרגיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות