אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נציגו של גד זאבי באסיפת מחזיקי האג"ח: "לא באנו לטייל, באנו לעשות עסקה" צילום: עמית שעל

נציגו של גד זאבי באסיפת מחזיקי האג"ח: "לא באנו לטייל, באנו לעשות עסקה"

עו"ד ברטוב: "נעשה מאמץ כדי שהגיוס בבי קום יהיה הרבה יותר גבוה. זאת מתוך כוונה שיהיה לבזק שקט של כמה שנים להתחזק ולצאת כשידה על העליונה"; נציג סרצ'לייט: "אנחנו פתוחים לכך שתהיה הזרמה נוספת לבי קום, כל עוד השליטה בחברה תשאר בידינו"

11.04.2019, 13:22 | יניב רחימי
"אנחנו כחברה נרצה לחזור ב-10 למאי לחדר הזה עם הסכם סופי שיובא לאישורכם. ההחלטה כרגע היא למי מהמציעים לתת את תקופת הבלעדיות לניהול משא ומתן", כך אמר היום מנכ"ל אינטרנט זהב, דורון תורג'מן באסיפת מחזיקי אג"ח שהתקיימה היום (ה') בתל אביב כדי לדון בשתי הצעות שהוגשו - האחת על ידי גד זאבי והשנייה על ידי סרצ'לייט.

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד אמיר ברטוב שמייצג את גד זאבי: "לא הסתכמנו לפרסם הצעה בלי לקבל אוקי מנציגות מחזיקי אגרות החוב. זה אומר שהנציגות חושבת שזאת הצעה ראויה. המספרים שאתם רואים זה אחרי משא ומתן. לא באנו לטיול ארוך, באנו לעשות עסקה".

עו"ד ברטוב ציין שהרעיון שעומד מאחורי ההצעה של זאבי זה להזרים הון לבי קום דרך אינטרנט זהב. "נעשה מאמץ כדי שהגיוס בבי קום יהיה הרבה יותר גבוה. זאת מתוך כוונה שיהיה לבזק שקט של כמה שנים להתחזק ולצאת כשידה על העליונה", אמר ברטוב.

גד זאבי , צילום: עמית שעל גד זאבי | צילום: עמית שעל גד זאבי , צילום: עמית שעל

אדוארד קלר מנציגות מחזיקי האג"ח שאל את הנציג של זאבי האם לאור מרכיב המזומן הגבוה בהצעה של סרצ'לייט, הם ישקלו לשפר את ההצעה שלהם. ברטוב השיב בשלילה ואמר "אני לא משנה את המחיר של ההצעה".

ביחס ליכולת של זאבי לקבל היתר שליטה בבזק אמר ברטוב: "לגד זאבי יש היתר מלפני 20 שנה להחזיק שליטה בבזק. זה היה כשהמדינה הייתה בעלת השליטה. ברור שצריך לעשות התאמה. את הבדיקות הקריטיות הוא עבר אז, ולכן לא אמורה להיות עם זה שום בעיה".

שעות ספורות לפני פתיחת האספה סרצ'לייט פרסמה עדכון להצעתה, לפיו היא מביעה נכונות להזרים כספים נושאים לבי קום. הנציג של סרצ'לייט, עו"ד קליף פליג ממשרד עורכי הדין מיתר אמר "אנחנו פתוחים לכך שתהיה הזרמה נוספת לבי קום, כל עוד השליטה בחברה תשאר בידינו." גם עו"ד פליג השיב בשלילה לשאלה האם סרצ'לייט תשקול לשפר את הצעתה.

בתשובה לשאלתו של דורון תורג'מן ביחס לשותף ישראלי שנדרש לצורך קבלת היתר השליטה בבזק אמר נציג סרצ'לייט שיש להם מספר מועמדים ושזאת לא תהיה בעיה לצרף שותף ישראלי.

עו"ד עדי פיגל שמייצג את הנאמן למחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב סיכם "יש בפניכם שתי הצעות ואתם צריכים לבחור אם להתקדם עם אחת מהן ולתת בלעדיות עד ה-10 במאי. ההחלטה והסיכון הוא של המחזיקים. הגענו לשלב שהנציגות וכל מי שמעורב הביאו ביצה ותפוח ואתם צריכים להחליט. אם כל המחזיקים יחליטו לא לקבל את ההצעות, זאת זכותם. אני לא ממליץ על זה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות