אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממן אביאשן זכתה במכרז לייצוג חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק בישראל   צילום: בלומברג

ממן אביאשן זכתה במכרז לייצוג חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק בישראל

הזוכה היא חברת הבת של ממן מסופי מטען הבורסאית, שבשליטת לבנת ולן בלווטניק; וירג'ין תפעיל קו יומי מישראל ללונדון ומשם לעשרות יעדים ברחבי העולם - החל מה-25 בספטמבר השנה

11.04.2019, 14:21 | גולן חזני
חברת ממן אביאשן (Maman Aviation) זכתה במכרז לייצוג חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק בישראל. ממן אביאשן היא חברה בת של ממן מסופי מטען הבורסאית שבשליטת תעבורה של משפחת לבנת ולן בלווטניק, שלאחרונה אישרה כי כלל תעשיות בוחנת את מכירת מניותיה בחברה (50%) המעניקה שירותי נוסעים ומטענים ל-20 חברות תעופה בארץ.

קראו עוד בכלכליסט

במכרז השתתפו ארבע חברות. הפעילות של וירג'ין בישראל אמורה להתחיל ב-25 לספטמבר 2019. החברה תפעיל קו יומי מישראל לשדה התעופה הית'רו בלונדון ומשם לעשרות יעדים ברחבי העולם, כשלאחרונה הכריזה החברה על פתיחת קו ישיר משדה התעופה הית'רו לסאו פאולו, ברזיל שייפתח בתחילת 2020.

ממן אביאשן זכתה במרכז להפעלת הטיסות של וירג ממן אביאשן זכתה במרכז להפעלת הטיסות של וירג'ין בישראל | צילום: ויקיפדיה ממן אביאשן זכתה במרכז להפעלת הטיסות של וירג

וירג'ין אטלנטיק, המזוהה עם הבעלים המיליארדר ריצ'רד ברנסון, מבצעת טיסות לצפון אמריקה, הקריביים, אפריקה ואסיה. לחברה 44 מטוסים, בהם מטוסי איירבוס 330 ו־340 ומטוסי בואינג 747 ו־787. וירג'ין אטלנטיק הודיעה במקביל על מינויו של NICK BETTLES כמנהל מסחרי של חברת התעופה בישראל. בטלס יהיה אחראי על הפעילות המסחרית היומיומית של החברה באזור ויעבור לתל אביב ביולי 2019 ממשרדיה הראשיים של וירג'ין אטלנטיק בלונדון, שם מילא שורה של תפקידים ניהוליים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות