אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש צוות עיבוד תמונה בחברת AdaSky מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה קרדיט: יח"צ

מיתוג מעסיק

ראש צוות עיבוד תמונה בחברת AdaSky מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, חברות מוכנות לשלם והרבה. ראיון 73 מתוך 100 בסדרה; והפעם, איגור איוונוב, ראש צוות עיבוד תמונה בחברת Adasky!

29.04.2019, 10:44 | בשיתוף מערכת הייטקיסט
1. איגור, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

ארגון זו מילה כללית מדי, כי Adasky היא משפחה. זה טמון עמוק בתוך ה-DNA של החברה, ובא לידי ביטוי בכל התחומים. כל משימה אינדיבידואלית- היא משימה של כולם... משמע כולם עוזרים ומפרגנים אחד לשני.

בנוסף לאלו, אנחנו מאוד נהנים מהשילוב בין טכנולוגיה פורצת דרך ליצירת סביבת נהיגה בטוחה לכולנו.

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

אנשים שרוצים להיות בשלב קבלת ההחלטות ולהיות מעורבים. אנשים שאוהבים ליצור יש מאין ולרוץ מהר ככל שניתן מרעיון למימוש מבלי להיתקל בביורוקרטיה או פוליטיקה ארגונית בדרך.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

Adasky נותנת פלטפורמה לכל אחד ואחת להביע את עצמם. עובדה זו, יחד עם אפשרות ללמידה מתמדת, מייצרים אצל העובדים תחושת סיפוק מקצועי ומשמעות. גישה זו תורמת רבות להצלחת העובד והחברה בו זמנית.

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

באופן כללי, כל יום כאן מלווה בהרבה שמחה.

לא צריך לחכות לאירוע מיוחד כדי להתכנס במטבח ולהנות מקינוחים מעשה ידיהם של חלק מהעובדים, או לשמר מסורות של "קפה של שעה שלוש" שבה נותנים דרור לכל מחשבה או רעיון.

החברה משקיעה באנשים שלה בדברים "הרגילים" כמו ימי גיבוש, הרצאות, פעילויות משותפות וכדומה, אבל העיקר הוא שהמנהלים "רואים" את העובדים ומבינים שיש חשיבות רבה לעובד מרוצה, וכשאינו כך, בין אם מסיבות שקשורות בעבודה ובין מסיבות שלא, הארגון נרתם לעזרת העובד.

 איגור, ראש צוות עיבוד תמונה בחברת AdaSky , קרדיט: יח"צ איגור, ראש צוות עיבוד תמונה בחברת AdaSky | קרדיט: יח"צ  איגור, ראש צוות עיבוד תמונה בחברת AdaSky , קרדיט: יח"צ

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

לייצר לאנשים בחברה את התנאים הכי טובים להתפתחות האישית. לתת להם הזדמנות לגדול ולהשפיע.

אנחנו מאמינים שעובד שמשפיע ונהנה במקום העבודה – יישאר בו.

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

מקום העבודה מוגדר כ-Open Space שבו מהנדסים מכל הדיסציפלינות נפגשים מדי יום כדי לעבוד וליצור דברים מדהימים. אופי עבודה הינו כזה ששום צוות אינו עובד בוואקום – שיתוף הפעולה בין צוותים מתחומים שונים הינו הכרחי להצלחת הפרויקטים השונים.

לאורך כל היום שוררת כאן אווירה מדליקה וכיפית. תקתוקים על המקלדת, נקישות של ציוד מעבדה, צחוקים במטבחון ושיחות עבודה בין אנשים מתחומים שונים מתערבבים להם ביחד לכדי הרמוניה מושלמת.

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

אנשים מקצועיים וצנועים, שמדברים בגובה העיניים. אנשים שלא חוששים להביע את עמדתם המקצועית אך באותו זמן מפרגנים לאחרים ואוהבים לעזור. מהנדסים ב-Adasky מרגישים נוח לדבר ישירות עם ההנהלה, להתייעץ ולהציע רעיונות. יתרה על כך, הארגון יחסית שטוח, והמנהלים מקשיבים. הארגון נמצא בלמידה מתמדת.

אנחנו מחפשים אנשים שאוהבים להשפיע, שצמאים ללמוד, אנשים שהם Team Players, שישימו כתף מתחת לאלונקה ברגעים הקשים ולא חוששים "מעבודה שחורה"... כי זה החומר האנושי שמרכיב את Adasky היום, ובזכותו Adasky הגיעה לאן שהגיעה.

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט – פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות