אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Amenity Analytics גייסה 18 מיליון דולר

חברת Amenity Analytics גייסה 18 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת לניתוח אוטומטי של מסמכים ארוכים עבור משקיעים מוסדיים, חברות ביטוח, ארגוני מדיה ועוד. את הסבב הובילה STARR Companies והשתתפו בו Allstate, אינטל קפיטל ו-SOMV

15.04.2019, 16:14 | רפאל קאהאן
אמניטי אנליטיקס (Amenity Analytics), הודיעה היום (ב') על השלמת סבב B, בהיקף של כ-18 מיליון דולר. את הסבב הובילו STARR Companies והמנכ"ל שלה הנק גרינברג. בגיוס השתתף משקיע חדש, Allstate, לצד המשקיעים הקיימים אינטל קפיטל ו-State of Mind Ventures.

קראו עוד בכלכליסט

אמניטי משתמשת בעיבוד שפה טבעית (NLP) כדי לסייע למשקיעים מוסדיים, חברות ביטוח, ארגוני מדיה ואחרים לעבד ולהבין במהירות מסמכים מורכבים ולשלוף מתוכם תובנות שימושיות בזמן אמת. אמניטי מזהה במהירות תגובות חשובות ומסייעת לקבוע אמירות וסימנים יוכלו לסייע למנהלים לקבל החלטות.

נתנאל סטורץ נתנאל סטורץ' וחדווה פלדמן, ממייסדי החברה נתנאל סטורץ

מוצרי החברה הופכים נתונים בלתי מובְנים למידע ממוקד ומספקים אותו בפורמטים אינטואיטיביים לשימוש, קלים להתמצאות, שמשתלבים בתהליכי העבודה של המשתמש. גרטנר העניקה לאמניטי אנליטיקס את תואר "Cool Vendor" לשנת 2018 בתחום הבינה המלאכותית עבור שירותי בנקאות ופיננסים.

נתנאל סטורץ', מנכ"ל אמניטי אנליטיקס מסר: "וול סטריט כבר סומכים על הטכנולוגיה שלנו כדי לחשוף תובנות המקנות יתרון לאסטרטגיית ההשקעות שלהם. ההתחייבות מ-STARR, מהמנכ"ל הנק גרינברג, ומחברה כה מוערכת כ-Allstate ממחישה את עוצמת הפלטפורמה שלנו. סבב מימון זה יספק לנו את המשאבים כדי להמשיך ולהגדיל את הצוות שלנו ולדחוק את הגבולות מבחינת המקומות שבהם נוכל ליישם את הטכנולוגיה שלנו".

אמניטי נוסדה ב-2015 על ידי סטורץ', ביחד עם פרופ' רונן פלדמן וחדווה פלדמן. החברה גדלה באוניברסיטה העברית וגייסה בסבב הראשון שלה כ-7.6 מיליון דולר. היא מעסיקה עשרות עובדים במשרדים בישראל ובארה"ב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות