אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרצ'לייט בדרך לרכישת השליטה בבזק: הצעתה זכתה לרוב בקרב מחזיקי האג"ח צילום: אוראל כהן

סרצ'לייט בדרך לרכישת השליטה בבזק: הצעתה זכתה לרוב בקרב מחזיקי האג"ח

ההצעה של קרן ההשקעות האמריקאית הועדפה על פני ההצעה של גד זאבי, בשל הכיס העמוק שיש לה - שיאפשר להזרים כספים נוספים לבזק במידת הצורך

16.04.2019, 16:51 | גולן חזני
קרן ההשקעות האמריקאית סרצ'לייט בדרך לרכישת השליטה בבזק: הצעת הרכש של הקרן זכתה לרוב גדול בין מחזיקי האג"ח בהצבעות שנערכו עד הבוקר והועברו לנציגות ולחברה.

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה של סרצ'לייט הועדפה על פני זו של גד זאבי. וזאת בשל ההערכה של המוסדיים ומחזיקי האג"ח כי אם תידרש הזרמה נוספת לבזק והחברה האם ביקום, במהלך השנים הקרובות, סרצ'לייט תהיה בעלת אמצעים חזקים יותר להזרים.

סרצ'לייט מנהלת השקעות בהיקף כולל של 5 מיליארד דולר, וחלק גדול מהסכום מושקע בחברות תקשורת בעולם. אחד ממשקיעי העוגן הגדולים בקרן הוא איש העסקים הישראלי־אמריקאי רון לאודר.

חתנו של לאודר, אריק זינטרהופר (Eric Zinterhofer), נמנה עם שלושת מייסדי הקרן. את השקעות התקשורת של הקרן מנהל שותף בשם דארן גלאט (Darren Glatt), והוא זה שהתנהל בשנה האחרונה מול אינטרנט זהב.

לקרן סרצ'לייט הגלובלית, משרדים בניו יורק, בטורונטו ובלונדון. מעבר להשקעותיה הרבות בתקשורת, משקיעה הקרן בתחומי הצרכנות, השירותים הפיננסים והחינוך. הקרן מגדירה עצמה ככזו המבצעת השקעות אסטרטגיות לטווח ארוך. לצד זאת יש לה גם פעילות כמשקיעה פסיבית, במה שהיא מכנה "קרנות הזדמנות".

רון לאודר , צילום: שחר עזרן/באדיבות הקונגרס היהודי העולמי רון לאודר | צילום: שחר עזרן/באדיבות הקונגרס היהודי העולמי רון לאודר , צילום: שחר עזרן/באדיבות הקונגרס היהודי העולמי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות